fbpx

businesscontact 3 1100x250

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

Jak jest a jak powinno być? Czyli prawda i fakty o branży turystyki medycyny komercyjnej

w Szczecinie oraz pasie nadmorskim.

Trendy, wyzwania, możliwości (prelekcje, spotkania, dyskusje).

             Czy jesteście Państwo zainteresowani pacjentami zagranicznymi? A może obsługujecie już Państwo takich pacjentów i chcielibyście rozwijać swoją placówkę medyczną, aby pacjentów

 z zagranicy trafiało do Państwa więcej i byli oni jeszcze bardziej zadowoleni z poziomu usług?  Być może chcielibyście Państwo też po prostu posłuchać jak funkcjonują placówki medyczne świadczące usługi dla gości z zagranicy?

             Jeżeli powyższe tematy są dla Państwa ważne, to z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Konferencję branży turystyki medycyny komercyjnej organizowaną przez Północną Izbę Gospodarczą przy współpracy z Niną Manduk-Czyżyk – od 15 lat działającą w branży turystyki medycznej.

             Konferencja dedykowana jest przede wszystkim placówkom medycznym, gabinetom lekarskim oraz klinikom z rejonu Szczecina oraz pasa nadmorskiego.

Spotkanie będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń, podsumowania najlepszych praktyk, a także do zwrócenia uwagi na branżę turystyki medycyny komercyjnej. Pozwoli również na nawiązanie nowych kontaktów, bliższą integrację środowiska oraz omówienie obecnie panujących trendów i wyzwań stojących przed branżą.

Podczas konferencji chcemy zwrócić szczególną uwagę na takie zagadnienia, jak:

  • Znaczenie turystyki medycznej, jako zjawiska globalnego, lecz rozwijanego regionalnie.
  • Trendy i cechy charakterystyczne dla branży w naszym regionie – w Szczecinie oraz pasie nadmorskim.
  • Pozyskiwanie pacjenta zagranicznego – oczekiwania, doświadczenia, profil pacjenta.
  • Organizacja pracy przy obsłudze pacjenta zagranicznego – jego potrzeby a jakość i kompleksowość realizowanych usług.
  • Rynek pracy w branży.
  • Skuteczne strategie marketingowe w internecie i mediach społecznościowych.
  • Szanse na pozyskiwanie funduszy unijnych w branży.

Z uwagi na rosnący potencjał branży turystyki medycznej i w szczególności medycyny komercyjnej w rejonie Szczecina i pasa nadmorskiego, chcielibyśmy również zainicjować utworzenie Klastra Turystyki Medycyny Komercyjnej przy Północnej Izbie Gospodarczej, który to klaster stałby się silnym reprezentantem całej branży, bronił jej interesów, integrował ją oraz pełnił funkcję edukacyjną.

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję, która odbędzie się 1 marca 2019 r. w hotelu Radisson Blu w Szczecinie, w sali Mickiewicz o godzinie 9:30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa!