fbpx

InfoDAY izba bg1


Jeśli dotychczas miałeś wrażenie, że marnujesz czas, spędzając długie godziny na wkuwaniu słówek, jeśli nudziłeś się podczas lekcji, lub rzadko miałeś okazję wypowiadać się w jej trakcie, a wreszcie jeśli sądzisz, że nigdy już nie nauczysz się biegle władać językiem obcym, to ten kurs pokaże Ci, że da się inaczej. Nauka języka może stać się Twoją życiową pasją, przekonasz się, że każdy jest w stanie nauczyć się dobrze mówić w innym języku.

 

Zapisy prowadzimy tylko do 10 lipca 2020r. 

 

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Madeja- założycielka i wieloletni trener języka angielskiego Szkoły Języków Obcych Presto. Zapisz się teraz. Liczba miejsc ograniczona.

Z oferty dofinansowanych szkoleń może skorzystać każdy właściciel lub pracownik pracujący w mikro-, małej lub średniej firmie z województwa zachodniopomorskiego. W zależności od branży, lokalizacji oraz m.in. wieku i wykształcenia pracownika na kurs otrzymać można 50 proc. lub 80 proc. dofinansowania pochodzącego z Działania 6.1 RPO WZ w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Języków Obcych Presto jako jedyna szkoła językowa w regionie posiada Certyfikat ISO, dzięki czemu zdobyła akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przdsiębiorczości do prowadzenia szkoleń refundowanych.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.