baner20lecie18092017

 

Podnieś prestiż swojej firmy! Już w ten weekend, w dniach 23-24 września, zapraszamy do salonu Lexus w Szczecinie przy ul. Mieszka I 25 na DNI BIZNESU.

Projekt "Fundusz usług rozwojowych w województwie zachodniopomorskim" realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości na usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na podstawie systemu popytowego, którego celem jest „Promowanie trwałego i wysokiej jakości zatrudnienia oraz wsparcie mobilności pracowników”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Północna Izba Gospodrca co roku organizuje wyjazdy na narty dla przedsiębiorców. W tym roku również przygotowujemy ofertę wspólnego wyjazdu narciarskiego dla przedstawicieli lokalnego biznesu.

 

Zapraszamy na konferencję techniczną oraz warsztaty skierowane do specjalistów odpowiedzialnych za kwestie automatyzacji, bezpieczeństwa oraz metod wspierających optymalizację procesów produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności. Jednodniowa formuła wydarzenia to inwestycja w najnowszą wiedzę i kontakty biznesowe!