Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner12052017

 

Miasto Szczecin ma przyjemność zaprosić na konferencję „ Szczecin przyjazny logistyce”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Szczecińskim Parku Naukowo – Technologicznym!

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję, która odbędzie się w dniach 28-29 września br. w Rostoku. Tematem przewodnim spotkania będą zrównoważone technologie, a poruszone zostaną takie kwestie jak zarządzanie odpadami, monitoring środowiska, tworzenie rynku energii czy zarządzanie i odzyskiwanie ścieków.

23 maja br. podczas posiedzenia Rady Izby podpisano oficjalne porozumienie pomiędzy Północną Izbą Gospodarczą a Oddziałem Zachodniopomorskim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

24 maja br. w siedzibie Izby odbyło się kolejne, bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu marketingu. Tym razem skupiliśmy się głównie na budowaniu relacji z klientami.