20 lutego br. (wtorek) zapraszamy przedsiębiorców do siedziby Izby w Szczecinie na szkolenie w zakresie nowych regulacji dot. ochrony danych osobowych (RODO).

W 2016 roku pod względem liczby przedsiębiorstw per capita, z wynikiem 57,9 firm na tysiąc mieszkańców zachodniopomorskie znalazło się na wysokiej, trzeciej pozycji w rankingu województw, ustępując miejsca tylko mazowieckiemu (70,2) i wielkopolskiemu (59,1). Nawet jeśli część tych firm stanowią samozatrudnieni, wciąż jest to znakomity wynik, z którego jako mieszkańcy zachodniopomorskiego możemy czuć się zadowoleni.

Wielkie świętowanie miało miejsce w środę, były balony, muzyka i zdrowe przekąski i napoje. Jakże miałoby być inaczej w miejscu, które od roku uczy mieszkańców Szczecina, że zdrowy tryb życia to nie tylko aktywność fizyczna, ale przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta dobrana indywidualnie do naszego organizmu. Rzesza Fit-klubowiczów rośnie, są wśród nich także przedsiębiorcy z Północnej Izby Gospodarczej. Zapytaliśmy jakie plany na ten niezwykły klub sportowo-żywieniowy na ten rok.

Od roku akademickiego 2017/2018 istnieje możliwość uzyskania dofinansowania Studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Szczeciński. To już ostatnia szansa na dołączenie do XXVI edycji studiów MBA z możliwością dofinansowania aż do 80%! Studia rozpoczynają się 14 kwietnia 2018.