banerpracodawca21042018

Szykuje się piłkarskie święto przy Twardowskiego! W sobotę o godzinie 18.00 Pogoń Szczecin zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Podczas tego spotkania Duma Pomorza uczci swoje 70. urodziny wraz z zapełnionym po brzegi stadionem!

Pogoń Szczecin Business Club, to nowa inicjatywa dla biznesu, stworzona w oparciu o klub sportowy Pogoń Szczecin S.A., w ramach inicjatywy Partnerskie Kluby Biznesu. Najważniejszym jej celem jest budowanie nowych, silnych relacji pomiędzy Przedsiębiorcami.

Od roku akademickiego 2018/2019 istnieje możliwość uzyskania dofinansowania Studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Szczeciński. Istnieje szansa na dołączenie do XXVI edycji studiów MBA z możliwością dofinansowania aż do 80%! Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2018! Studia rozpoczynają się 12 maja 2018 r.

Kogo najbardziej ucieszy ubiegłotygodniowe ogłoszenie, że LOT uruchamia nowe połączenia lotnicze do Warszawy? Oczywiście przedsiębiorców i ludzi biznesu. Zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego już dwa lata temu apelowało do parlamentarzystów i Ministerstwa Rozwoju o utworzenie nowych połączeń do stolicy, które umożliwią wylot poranny i powrót do Szczecina jeszcze tego samego dnia. Teraz będzie to możliwe!

ceopunkt30102017

konsultacjelean01022018