Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

25 lipca br. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się międzynarodowe spotkanie projektu CEO czyli Kreatywni Przedsiębiorcy w Sieci. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wszystkie najważniejsze osiągnięcia w szczególności powstanie kursu szkoleniowego dla przedsiębiorców kreatywnych.

W związku z organizacją tegorocznej Herbatki Izbowej, która odbędzie się 8 września br. (piątek) Północna Izba Gospodarcza poszukuje do współpracy firm zakresie obsługi gastronomicznej oraz technicznej.

Ustawa ta ma duże znaczenie nie tylko dla zwyczajnych mieszkańców, ale także dla biznesu. Więcej za wydobycie wody zapłacą firmy zajmujące się przetwórstwem spożywczym oraz wszelaką działalnością rolniczą. Zmiany będą bolesne i w znaczącym stopniu odbiją się na życiu wszystkich przedsiębiorców i konsumentów.. Nasz region do końca walczył by nie dopuścić do niekorzystnych rozwiązań.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 lipca 2017 r. odszedł na wieczny spoczynek śp. mgr Zbigniew Górnik - Prezes Zachodniopomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości orax Starszy Cechu Rzemiosł Budowlanych i Drzewnych oraz MiŚP.

Magazyn

zp01022017