Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 baner30032017

Miło nam poinformować, że Północna Izba Gospodarcza jako jedyna instytucja w województwie zachodniopomorskim wygrała postępowanie ofertowe organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie.

Płacą Państwo zbyt dużo za obsługę kont firmowych? Szukają Państwo szybkiego kredytu na korzystnych warunkach? Są Państwo zainteresowani nowymi rozwiązaniami finansowymi dla swojej firmy? Już 5 kwietnia br. (środa) zapraszamy przedsiębiorców do siedziby Izby w Szczecinie na spotkanie na temat finansów w firmie.

28 marca br. w siedzibie Izby w Szczecinie odbyło się posiedzenie Rady Północnej Izby Gospodarczej. Oprócz podsumowania działalności biura Izby w ostatnim okresie dyskutowano głównie o planach na 2017 r. oraz o planowanych spotkaniach oraz imprezach dla przedsiębiorców.  

Północna Izba Gospodarcza wraz z partnerami z Polski, Niemiec, Szwecji oraz Litwy realizuje  projekt „Cleantech International”. W dniach 28-29 września br. w Rostoku organizujemy konferencję, na którą bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić zainteresowanych przedsiębiorców.