Online Technologies HR to nowa firma w Północnej Izbie Gospodarczej, oferująca nowoczesne rozwiązania informatyczne w zakresie rekrutacji online oraz wspierająca działy HR w realizacji projektów rekrutacyjnych. Przygotowała niespodziankę dla wszystkich firm zrzeszonych w postaci bezpłatnego przetestowania swojego systemu z pełnym zakresem funkcjonalności przez okres miesiąca.  


Rynek pracownika w Polsce i w naszym regionie jest faktem. Warto zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają zaoszczędzić czas i budżet przeznaczony na rekrutację. Bardzo ważnym tematem jest również kwestia zmiany przepisów odnośnie przetwarzania danych osobowych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Europejskiej przyjętej przez Parlament Europejski 14 kwietnia 2016 r. w przyszłym roku przepisy GIODO w Polsce ulegną zmianie i ich nieprzestrzeganie będzie usankcjonowanie potencjalnie bardzo wysokimi karami (do 20 milionów Euro). Warto wcześniej zabezpieczyć pole jakim jest rekrutacja w firmie, w czym nasz system może być ogromnym wsparciem.

Oferta skierowana jest do firm, które prowadzą przynajmniej kilka rekrutacji w roku, posiadających pracowników zajmujących się rekrutacją (firmy rekrutujące "własnymi siłami").

Dlaczego warto?

- redukcja czasu poświęcanego na rekrutację do minimum

- przestrzeganie przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych

- jeden z najczęściej wybieranych systemów do zarządzania rekrutacjami

- system elastyczny dopasowany do potrzeb klientów

Jako Północna Izba Gospodarcza rekomendujemy system i zachęcamy Państwa do bezpłatnego wykorzystania jego możliwości. To nic nie kosztuje, a korzyści mogą być ogromne. Wszystkich Państwa zainteresowanych sprawdzeniem systemu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a