banergala17052018

Od 5 do 8 sierpnia Szczecin będzie prawdziwą, światową stolicą żeglarstwa. Według zapowiedzi Żeglugi Szczecińskiej nasze miasto odwiedzi ponad 100 największych żaglowców na świecie. Będzie to niecodzienna okazja do tego żeby zaprosić swoich klientów, współpracowników, pracowników czy przyjaciół na pokład najwspanialszych, pływających obiektów na świecie. Firma U Studio, członek Północnej Izby Gospodarczej, zadba o możliwość czarteru jednostek, które zacumują na Łasztowni i u nabrzeży Wałów Chrobrego. Bądźcie gotowi na być może najpiękniejsze momenty w życiu.

Z czym kojarzą Wam się regaty The Tall Ship Races? Zloty żaglowców w roku 2007 i 2013 to jedne z najbardziej spektakularnych wydarzeń w historii naszego miasta. Okazuje się, że ta impreza może być wykorzystywana wizerunkowo i biznesowo. Jeżeli ktoś marzy o imprezie integracyjnej lub kolacji biznesowej na pokładzie jachtów i żaglowców, które zacumują na Wałach Chrobrego to jest to możliwe! - U Studio zajmuje się czarterem żaglowców podczas The Tall Ship Races. Tak samo działaliśmy w roku 2007 roku. Od tamtej pory pozyskaliśmy doświadczenie jak powinno wyglądać tego typu wydarzenie i organizacja imprez podczas zgromadzeń masowych, szczególnie na wodzie. Mamy kontakt ze wszystkimi żaglowcami; wyczarterowaliśmy już te największe. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń; wynajmujemy pokład, zajmujemy się formalnościami i oczywiście zapewniamy pełną opcję organizacyjną czyli muzyka, catering, oświetlenie, nagłośnienie. Ze zwykłego pokładu jesteśmy w stanie zrobić arenę do zabawy  - mówi portalowi izba.info, Wojciech Miziewicz, właściciel firmy. 

Okazuje się, że żaglowiec może stać się idealnym miejscem do zabawy. - Ogranicza nas jedynie wielkość żaglowca i wyobraźnia. Największe które odwiedzą Szczecin mają przecież ponad 100 metrów długości, na takim pokładzie można organizować wielkie, atrakcyjne wydarzenia, w niezwykłej oprawie wizualnej, z widokiem na scenę na Wałach Chrobrego i pośród innych żaglowców dookoła. Taka okazja jak podczas The Tall Ship Races w sierpniu nie powtórzy się przecież przez najbliższe lata. Pamiętam, że w 2007 roku dzieliliśmy żaglowce na strefy. Na pokładach też organizowane są oficjalne wydarzenia. Na Darze Młodzieży czas będzie spędzać prezydent Andrzej Duda. Będziemy w samym centrum ogromnego wydarzenia o randze światowej – dodaje Wojciech Miziewicz. Finał regat The Tall Ship Races zaczyna się 5 sierpnia, a kończy 8. Tydzień później odbywać się będzie Festiwal Pyromagic, a dwa tygodnie później Dni Ulicy Zbożowej na Łasztowni. Możliwość wynajęcia żaglowca, by zrobić wrażenie na partnerach biznesowych to doskonały pomysł, często praktykowany w Europie i na Świecie. Będzie to niepowtarzalna okazja pokazania ludziom z całej Polski jak pięknie wygląda Szczecin od strony wody i jak wielki potencjał inwestycyjny ma nasze miasto: - Proszę wyobrazić sobie jak wyjątkowo będą czuli się nasi goście. Tłum, kilkaset tysięcy osób, pokład, miejsca siedzące, wspaniały catering. W tym roku takie imprezy na świecie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Takie imprezy to wspaniała forma rekreacji, ale większość firm robi z nich użytek biznesowi. Firmy pozycjonują markę poprzez organizacje imprez dla klientów w specjalnych strefach. To może być nagroda dla pracowników, element motywacyjny. Dla innych firm to forma związana z budowaniem relacji biznesowych i pokazywaniem prestiżu swojej marki – mówi Wojciech Miziewicz.

Kilka obiektów pływających zostało już wyczarterowanych. Regaty w sierpniu, czas się pospieszyć. Więcej informacji na stronie internetowej firmy U Studio.