banergala17052018

26 kwietnia br. (środa) zapraszamy w imieniu firmy zrzeszonej w Izbie - Centrum Obsługi Nieruchomości Beata Uberna na kolejne warsztaty z inwestowania, które odbędą się w siedzibie Izby w Szczecinie.

Tytuł: Inwestycyjna bezpieczna przystań na trudne czasy.

Termin: 26.04.2017 r.

Prowadzący: Beata Uberna

Miejsce: Północna Izba Gospodarcza Szczecin ul. Wojska Polskiego 86

Czas trwania: 1 x 90 min. + 30 min. na konsultacje

Jeśli:

1. Lubisz ZYSKOWNOŚĆ

2. Potrzebujesz czuć BEZPIECZEŃSTWO

3. Ważna jest dla Ciebie POUFNOŚĆ

4. Chcesz mieć DOSTĘPNOŚĆ

5. Wymagasz tego, aby była PŁYNNOŚĆ

6. Uspokoi Cię GWARANCJA

7. Kręci Cię EKSKLUZYWNOŚĆ

8. Czujesz sią dobrze BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ

Zdradzę jak zaplanować inwestycje, które nie tylko przyniosą Ci zyski, a także MOŻESZ ZBUDOWAĆ MAJĄTEK, KTÓRY, BĘDZIE OPARTY NA SOLIDNYCH FUNDAMENTACH I PRZYNIESIE CI DOCHÓD.   Na kolejnych WARSZTATACH INWESTYCYJNYCH poznasz przydatne i praktyczne rozwiązania dla budowania własnej rezerwy majątkowej. To może Cię wyróżnić!

Beata Uberna - przedsiębiorca. Od roku 1989 -2002 branża odzieżowa (3 własne sklepy; projektowanie odzieży, produkcja, pokazy mody i zaopatrywanie kilkudziesięciu sklepów w zachodniopomorskim; zatrudnienie łącznie 47 osób). Od roku 2000 r. przejście na rynek nieruchomości - jako licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami (obsłużonych ponad 3500 klientów), - developer (realizacja 14 bliźniaków i przygotowanie 2 projektów na ponad 120 mieszkań), - zarządca (zarządzanie osiedlem rekreacyjnym - ok. 100 właścicieli), - inwestor (inwestycje dla zysków kapitałowych - osiągając 24% stopy zwrotu - oraz dla przepływów finansowych). Od roku 2009 r. współwłaściciel spółki kapitałowej w 100% inwestującej w rynek nieruchomości. Od 2013 r. rozpoczęcie działalności w obszarze metali szlachetnych (od 2015 r. należy do ścisłego grona ekspertów odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych). Od 2015 r. rozpoczęcie działalności w obszarze matali strategicznych. Od 2016 r. prowadzenie wykładów i warsztatów dla laików i profesjonalistów.

Największe sukcesy:

• 2001 r. otrzymanie licencji zawodową nr 2080 uprawniającej do wykonywania działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

• 2006 r. - przejęcie spółki z o.o. i przekształcenie jej w spółkę developerską – nabycie udziałów i objęcie funkcji Prezesa Zarządu,

• 2006 r. – 2008 r. – przygotowanie 3 projektów inwestycji developerskiej w Goleniowie (realizacja pierwszego wraz ze 100% sprzedażą w ciągu 12 miesięcy),

• uzyskanie certyfikatów CCIM of Chicago potwierdzających zaliczenie egzaminów dotyczących 4 poziomów specjalizacji w nieruchomościach komercyjnych: CI101 – Analizy finansowej inwestycji w nieruchomości komercyjne, CI102 – Analizy rynkowej inwestycji w nieruchomości komercyjne, CI103 – Analizy decyzji użytkownika w komercyjnych nieruchomościach inwestycyjnych, CI104 – Analizy inwestycyjnej nieruchomości komercyjnych,

• 2008 r. otrzymanie licencji zawodowej nr 15858 uprawniającej do wykonywania działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami. •         2009 r. założenie spółki kapitałowej, w portfelu której znajduje się między innymi ponad 100 działek budowlanych.

• Uzyskanie Certyfikatu Eksperta ds. Metali Szlachetnych.

• 2016 r. Wiceprezes Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości aktywnie działając w zakresie budowania świadomości społecznej w tematyce Prawdziwych Wartości

• Członek Rady Nadzorczej ZACHODNIOPOMORSKIM ZWIĄZKU PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW.

• 2016 r. współuczestnictwo we wdrażaniu programu pilotażowego firmy VOTUM S.A. dotyczącego objęcia w realną pomocą prawną osób poszkodowanym przez banki w celu odzyskania nadpłaconych kwot z kredytów denominowanych w walucie obcej.

Przez moje ręce w sprawie inwestowania przeszło ponad 1 tysiąc osób fizycznych i prawnych na ponad 60 mln zł. Co mnie definiuje: „Fascynuje mnie proces przetwarzania wiedzy w realne projekty, których efektem są zmaterializowane rzeczy znacznej wartości.” Ulubiony cytat: „Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.” Winston Churchill".

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.