banergala17052018

Już za kilka dni w hotelu Radisson Blu odbędzie się konfrencja HR & Business Trends – pierwsze wydarzenie w tej tematyce skierowane do przedsiębiorców, właścicieli firm HR, członków zarządu, przedstawicieli działów HR oraz wszystkich zainteresowanych wiedzą z zakresu zasobów ludzkich. Północna Izba Gospodarcza wspólnie z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego oraz Miastem Szczecin objęła patronatem to wydarzenie.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji ekspertów m.in. takich firm jak Amazon, Allegro, TFI PZU, Coloplast czy też Home.pl, a także wybrać jedną z trzech ścieżek warsztatowych dopasowaną do swoich potrzeb. W sumie na gości czeka 12 znakomitych ekspertów z dziedziny HR zarówno z międzynarodowych jak i lokalnych firm.  Dodatkowo będzie to świetna okazja do networkingu, integracji biznesowej oraz nawiązania nowych kontaktów.

Konferencja cieszy się dużą popularnością – w sprzedaży pozostało nieco ponad 20 biletów, zatem możemy spodziewać się 100% frekwencji. W związku z tym wszystkim zainteresowanym rekomendujemy jak najszybszy zakup biletu. Ostatnie bilety oraz opisy paneli i warsztatów dostępne są na stronie www.klubwiedzy.pl

Do zobaczenia na konferencji!