banerrejs09072018

 

Pomoc prawna dla firm w dowolnym miejscu i czasie – taką możliwość daje aplikacja Wirtualny Prawnik, której prawną obsługą merytoryczną zajmuje się Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, afiliowana przy Instytucie Nauk Prawnych PAN oraz Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego.

W Pakiecie Prawnym Podstawowym właściciele firm, ale także pracownicy, mają dostęp do porad i konsultacji prawnych przez telefon, wideo lub czatu. Dzięki łatwemu przesyłowi plików szybko można się też z prawnikiem wymienić pismami czy dokumentami.

Pakiet pomocy prawnej dla firm dostępny jest w specjalnej cenie 15 zł netto/miesiąc. Teraz w specjalnej ofercie dla Członków Izby przez cały sierpień porady prawne za darmo! Kod promocyjny: IZBA, link do pakietu: http://wirtualnyprawnik.com/produkt/pomoc-prawna-podstawowa-firma/

Obsługa Prawna Podstawowa dla Firm gwarantuje:

• analizę stanu faktycznego sprawy przedstawionego w rozmowie,

• wskazanie, jakie działania są możliwe do podjęcia w danej sprawie,

• wyjaśnienie, jakie skutki będzie rodziło podjęcie wskazanego postępowania,

• w ramach pakietu Pomoc Prawna Podstawowa dla Firm można korzystać dodatkowo w nagłych wypadkach z infolinii alarmowej pomocy prawnej Pomoc Konsultanta 24h.

W razie potrzeby można skorzystać z poziomu dodatkowego usług, w którym konsultacje prawne, opinie i ekspertyzy odbywają się przy udziale wybitnego grona kadry profesorskiej.

Działanie aplikacji Wirtualny Prawnik jest bardzo proste: po pobraniu na telefon lub tablet aplikacji z Google Play lub App Store, wybraniu odpowiedniego pakietu na stronie www.wirtualnyprawnik.com , wysyłany jest SMS z kodem aktywacyjnym usługi. Po jej aktywowaniu już można konsultować z Prawnikiem problemy swojej firmy!

Obsługa prawna aplikacji Wirtualny Prawnik:  Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji afiliowana przy Instytucie Nauk Prawnych PAN, Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego. Patronat merytoryczny Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa. Patron medialny Prawo24.tv.

W ramach usługi można skorzystać z porady prawnej z następujących dziedzin:

Prawo cywilne –materialne i procesowe

Prawo podatkowe

Prawo własności intelektualnej- prawo autorskie – prawo własności przemysłowej

Prawo gospodarcze

Prawo administracyjne –materialne i procesowe

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo międzynarodowe prywatne –materialne jak i procesowe

Prawo budowlane /inwestycji budowlanych

Prawo spółek handlowych

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo karne –materialne i procesowe

Prawo ochrony lokatorów

Prawo egzekucyjne i zabezpieczające

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

Prawo wybranych krajów UE –Wielka Brytania, Belgia, Hiszpania ,Irlandia Niemcy ,Włochy (od 1go września)

paprykarz