fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

Zostało tylko kilkadziesiąt godzin i 40 biletów na Inspiration Day Szczecin. Sobotnie wydarzenie, na którym wystąpią m.in. Marzena Rogalska, Jarosław Kuźniar i Jacek Walkiewicz przyciąga tłumy. Przychodzą po inspirację i niebanalne historie niezwykłych osób.

• Słowo mówione i pisane to niewątpliwie jedno z największych osiągnięć ludzkości - mówi Jacek Walkiewicz, psycholog i jeden z prelegentów Inspiration Day 2017. - Dlatego warto czytać, słuchać i się inspirować. Dlatego też warto spotkać się w Szczecinie już w sobotę 16 września.

Inspiration Day w ciągu 3 lat stał się prawdziwą marką Szczecina. Michał Hamera pomysłodawca wydarzenia przypomina, że impreza powstała z braku…

- Jakoś nie mogłem zaakceptować, że trzeba jeździć do Warszawy, Gdańska, czy Wrocławia, by posłuchać ciekawych ludzi - opowiada Hamera. - Wiele osób na początku przekonywało mnie, że „się nie uda, bo to… Szczecin”. Teraz pytają tylko o to kto będzie na kolejnej edycji.

Na kolejnych Inspiration Day gościli więc m.in. Mateusz Grzesiak, Dorota Wellman, Paweł Tkaczyk, Jerzy Owsiak i Robert Biedroń. W tym roku 16 września przed publicznością staną Marzena Rogalska, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Jarosław Kuźniar, Jacek Walkiewicz, ks. Jacek Wiosna Stryczek, Adam Pioch i Paweł Krzych.

Tradycją jest to, że spotkanie odbywa się w niebanalnych miejscach - była Filharmonia, Aula Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku Inspiration Day trafił do odnowionych sal Opery na Zamku w Szczecinie.

• Chcemy skorzystać z okazji i pokazać naszym gościom i uczestnikom to niezwykłe miejsce - mówi Michał Hamera. - Przygotowaliśmy więc niespodzianki we współpracy ze szczecińskimi firmami.

Inspiration Day zaczyna się 16 września o godzinie 8.30 w gościnnych salach Opery na Zamku.


Oto  siedmioro gości, którzy pojawią się 16 września w Operze na Zamku w czasie 3 edycji Inspiration Day:

Jacek Walkiewicz - psycholog. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora).

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek - wieloletni duszpasterz akademicki. Pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOSCI. Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród: 1 Edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna; Społecznik Roku Tygodnika Newsweek, Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK; Wyróżniony Nagrodą Gentlemana roku 2014.

 Jarosław Kuźniar - dziennikarz radiowy i telewizyjny. W pracy od szesnastego roku życia. Polskie Radio, Program Trzeci, Radio Zet, TVN24, TVN Style, TVN. Marki mówią same za siebie. Zmieniał je szukając więcej – wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas nauczyć go zawodu - Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak - to tylko kilku z nich. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach.Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. Felietonista, komentator.

 Angelika Chrapkiewicz-Gądek - podróżniczka, mówca. Od 3 roku życia towarzyszy jej postępująca choroba – rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Ma w sobie nieprawdopodobną radość życia. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. Zawodowo występuje jako mówca inspiracyjny. Podróżuje po świecie, rozwija swoje hobby. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższy wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., w 2016 r. na najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. na Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością.

 Adam Pioch - założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile. Mówca. Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia poznańskich klubów Toastmasterowych. Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Wiąże się to z wcieleniem się w różne postaci, prezentowaniem dialogów, jak i misternym tkaniem dramaturgii opowieści. Co Adam dodatkowo okrasza dużą dawką grozy w czystej postaci. Na co dzień szkoleniowiec, trener oraz mentor wielu osób parających się pisarstwem i marketingiem internetowym. Wykłada na studiach MBA „ Wystąpienia publiczne w biznesie ” i „ Storytelling w Biznesie ”.

Marzena Rogalska -  ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem  RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”)  oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama" otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. W zeszłym roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników.

Paweł Krzych -znany z szczecinblog.pl oraz Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie - najpopularniejszego szczecińskiego bloga. Na co dzień zajmuje się komunikacją marketingową w Internecie i poza nim. Właściciel agencji www.tencat.pl, współpracuje również z BKF zajmując się tam komunikacją oraz zarządzaniem projektami. Lubi zadawać pytania, które zmuszają do myślenia, obalać mity marketingowe. Współpracował i prowadził szkolenia dla m.in. Radio Szczecin, Szczeciński Inkubator Kultury, Szczecin Aloud, występował z prezentacjami na Google Internetowe Rewolucje, Social Media Czwartku, Szczecin Inspiruje.

Bilety oraz szczegóły pakietów dostępne są na portalu Bilety.fm oraz pod adresem www.szczecininspiruje.com.pl

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0