Niedługo salon „Dobry rozmiar” kończyć będzie trzecie urodziny. To duży sukces, bo branża tekstylna została właściwie wygoniona z centrum miasta do galerii handlowych. Jak mówi Joanna Adamczyk , brafiterka i przedsiębiorczyni, firma powstała jako realizacja jej pasji. Salon spełnia oczekiwania Pań, które nie mają czego szukać w sieciowych salonach bielizny. „Dobry rozmiar” promuje się jako „Strefa dużego biustu”. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty, a jego siedziba mieści się przy ul. Więckowskiego 7. Firma jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

- Centra Handlowe skupiają przypadkowych klientów, a my nazywamy się strefą dużego biustu, bo zapraszamy Panie, które mają obfite walory. Większość salonów z bielizną oferuje małą lub średnią rozmiarówkę, a my mamy tą największą tutaj na miejscu, ale także na zamówienie. Niektórym wydaje się, że duży biust to tylko kwestia Pań puszystych, ale zdarzają się również Panie bardzo szczupłe, które nie mogą dobrać sobie biustonosza. Pomysł salonu dosłownie wziął się z życia, ja miałam zawsze problem ze znalezieniem dla siebie bielizny, zaczęłam szukać i okazało się, że producenci produkują w dużych rozmiarach, ale sklepy tego nie zamawiają. Kupowanie biustonosza przez internet to sprawa karkołomna, stąd postanowiłam założyć taki sklep, jesteśmy wyspecjalizowani i jak widać jest to recepta na sukces na rynku szczecińskim – mówi portalowi Północnej Izby Gospodarczej Joanna Adamczyk.

    „Dobry rozmiar” to praca, która daje Pani Joannie satysfakcje. Kobieta jest brafiterką, stąd poza sprzedażą produktów właścicielka salonu jest w stanie doradzić klientkom wybór odpowiedniego modelu. Jest to połączenie pasji i biznesu, a każdy kolejny miesiąc przynosi nowe doświadczenia i wyzwania. Obecnie „Dobry rozmiar” to jeden salon w Szczecinie, ale Pani Joanna przyznaje, że nie wyklucza by w przyszłości powstał kolejny, a może nawet kilka:  - Doradztwo jest bardzo ważne. Zakup odpowiedniego biustonosza to jest sprawa indywidualna, bo są biusty większe, mniejsze, bardziej jędrne, bardziej zmęczone. Poszukiwanie czegoś nowego, współpraca z klientkami to jest coś niesamowitego. To nie jest salon w którym wiszą staniki, ja znam każdy model, wiem od jakiego jest producenta, znam wszystkie trendy i nowości na rynku. Podkreślam, że jest to biznes, który wziął się z pasji – dodaje przedsiębiorczyni.

   Oferta salonu jest bardzo bogata. Klientki szukające nowości na pewno znajdą tutaj coś dla siebie:    - Kiedyś były biustonosze białe albo kremowe, a teraz? Do wyboru do koloru, różne modele, wzory, elementy doszyte. Wybór jest wspaniały. Jeżeli chodzi o ofertę „Dobrego rozmiaru” proponujemy biustonosze dzienne, wieczorowe, dla mam karmiących, biustonosze sportowe, bez fiszbin, które cieszą się popularnością wśród Pań uczulonych na metal. Mamy modele koronkowe. Rodzaj biustonosza to nie jest tylko wielkość , ale i przeznaczenie – dodaje Joanna Adamczyk.

   Północna Izba Gospodarcza zrzesza nie tylko wielkie firmy, ale także małe i bardzo wartościowe działalności gospodarcze, które będziemy prezentować na portalu www.izba.info

DANA2 1100x25019415