Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej, członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, organizuje wartościowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży IT, ale nie tylko. Rejestracja kończy się dzisiaj, to więc ostatni dzwonek by skorzystać z okazji do pogłębienia swojej wiedzy. Przeczytajcie rozmowę z Prezesem ARMS Markiem Kubikiem.

 

16 listopada rusza konferencja „Which Way With IT?” - skąd pomysł na organizacje tego typu wydarzenia?

Marek Kubik, prezes Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej: Naszym zamiarem było wsparcie tej jednej z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się branż w naszym mieście, czyli branży IT. W Szczecinie mamy kilka tysięcy prężnie działających przedsiębiorstw z tego sektora, którzy rokrocznie zatrudniają setki pracowników, na swoim koncie mają naprawdę nowatorskie osiągnięcia. Wystarczy zajrzeć na stronę www.kariera.szczecin.eu i przekonać się jak wiele firm z tego sektora obecnie rekrutuje i intensywnie szuka pracowników. Chcieliśmy tym razem pomóc im w pokazaniu swoich umiejętności i znalezieniu nowych kontraktów.

Do kogo dokładnie jest kierowana konferencja?

W naszym wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie firmy informatyczne z naszego miasta i okolic, które szukają dodatkowych zleceń, chcą zaprezentować swoje usługi i nowoczesne rozwiązania.  To właśnie dla nich będzie zagospodarowana część wystawowa, w której każda firma będzie mogła swobodnie porozmawiać z odwiedzającymi, wymienić się wizytówkami i pokazać swoje portfolio. Na konferencję zapraszamy także przedstawicieli wszystkich firm, którzy rozglądają się za nowinkami technologicznymi, chcieliby wprowadzić nowatorskie zmiany do swojej firmy lub szukają podwykonawców z branży IT i ciekawych realizacji. W obecnych czasach trudno dogonić konkurencję, czy też dobrze sprzedawać swoje produkty i usługi bez udziału nowych technologii. Wielu przedsiębiorców to wie i ciekawych rozwiązań szukają poza granicami naszego miasta. Tymczasem wystarczy przejrzeć portfolia szczecińskich firm, by dowiedzieć się, że mają na swoim koncie światowe realizacje i niemałe osiągnięcia. Warto zainteresować się ich dokonaniami.

„Which Way With IT?” to nie tylko targi, ale także prelekcje i networking. Czy przedsiębiorcy są grupą docelową tego wydarzenia?

Tak, zaprosiliśmy do wystąpień szereg ekspertów, którzy będą opowiadać o  nowych trendach na rynku i dzielić się swoimi doświadczeniami w formie case study. Dowiedzieć się będzie można sporo o tym, jak zwiększyć sprzedaż za pomocą programów lojalnościowych, o aplikacjach mobilnych w chmurze i bezpieczeństwie przechowywania firmowych danych w chmurze, podyskutować o biznesie 4.0, sprzedaży za pomocą wirtualnej rzeczywistości, czy też wykorzystaniu marketingu internetowego i mediów społecznościowych w sprzedaży produktów i usług. Zapraszamy też serdecznie do wzięcia udziału w strefie wolnego networkingu oraz kończącej wydarzenie imprezie integracyjnej.

Do kiedy można się zarejestrować na konferencję?

Rejestracja dla odwiedzających trwa do 13 listopada, zgłosić się można przez stronę internetową www.it-arms-szczecin.eu. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada, o godzinie 10 w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców!

DANA2 1100x25019415