Przed Willą West-Ende intensywny miesiąc. Szereg wigilii firmowych, a następnie bal sylwestrowy na kilkaset osób. Hotel i restauracja położone w ścisłym centrum miasta od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jaki jest sposób na sukces w tej branży? Zdradza w rozmowie z naszym portalem Włodzimierz Taborski, właściciel i zarządzający obiektem.

Wesela, imprezy zorganizowane, coraz większa liczba spotkań i wigilii firmowych, a listopad zamykany był huczną imprezą andrzejową – Willa West-Ende nie może narzekać ani na brak pracy ani ba brak zainteresowania gości. Położony w samym centrum Szczecina obiekt, zachwyca wyglądem wewnątrz i z zewnątrz, a jego elegancja oraz klasa zachwycają najbardziej wymagających gości z regionu, Polski, ale i z zagranicy. Jak mówi nam właściciel obiektu najbliższy czas jest intensywny pod kątem organizacji wydarzeń przedświątecznych: - Wielkim zainteresowaniem cieszy się oczywiście Kuchnia Polska i w czasie przedświątecznym raczej nie ma ekstrawaganckich zamówień; karp pieczony, barszcz czerwony i uszka, łazanki i tego typu tradycyjne potrawy. Pojawiają się również mięsa i inne dodatki. Mamy siedem sal i możliwe jest jeszcze rezerwowanie terminów w grudniu – mówi właściciel obiektu. – Spotkania wigilijne są coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców i rok do roku obserwujemy, że takich wydarzeń odbywa się coraz więcej . To kwestia integrowania pracowników z pracodawcą, można porozmawiać, poruszyć pewne sprawy firmowe. Jest okazja do nagrodzenia najlepszych. Na najmniejszej Sali Willi West-Ende mieści się 14 osób, w Sali kominkowej 28 osób, inna sala do 60 w zależności od ilości stołów. Największa sala, sala bankierowa może pomieścić 80 osób. Lokalizacja i parking naszego obiektu są często podawane jako czynnik decydujący, to jest obiekt położony w sercu miasta, stąd wszędzie jest blisko – dodaje Włodzimierz Taborski. Willa West-Ende szykuje się także do sylwestra, ale pełna oferta i program atrakcji na ostatnią noc 2017 roku zostaną zaprezentowane w tym tygodniu.

Willa w ostatnim czasie robi także karierę w telewizji. W copiątkowym programie TVP 3 Szczecin „Angello Rella od kuchni” szef kuchni, prowadzący oraz zaproszeni goście przygotowują wspólnie potrawy. Program cieszy się zainteresowaniem widzów. Jak mówi Włodzimierz Taborski to okazja do pokazania różnorodnej oferty gastronomicznej willi: - Nasz szef kuchni to Syryjczyk, co ciekawe naszymi specjałami są dania kuchni polskiej. To bardzo ciekawe połączenie, ale sprawdza się doskonale, bo nie ma mowy o stosowaniu schematów, jest szukanie rozwiązań, pytanie o porady, czasami eksperymenty. Sprawdza się to u nas doskonale – dodaje Taborski. Willa West-Ende poleca się także do organizacji spotkań i konferencji biznesowych, sale są do dyspozycji przedsiębiorców, a takich spotkań odbywa się tutaj mnóstwo. ­- Wllla Westende znajduję się w samym sercu miasta. Wnętrze zapewnia gościom spokój i komfort. Piękny, zadbany ogród na tyłach budynku cieszy oko w każdej porze roku zapewniając festiwal krajobrazu i kolorów. Wszystkie te walory czynią Wille Westende idealnym miejscem do organizowania konferencji, balów, wesel, chrzcin, komunii – dodaje Włodzimierz Taborski. Hotel i restauracja są członkami Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

DANA2 1100x25019415