fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Hotel „Bukowy Park” położony w sercu Puszczy Bukowej jest miejscem w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jego Właściciele stworzyli tam ciepłą i intymną atmosferę, która idealnie wpisuje się w wyjątkową przestrzeń, położoną na prawobrzeżnej części Szczecina.

Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających spokoju i kontaktu z naturą, która otacza obiekt niemal z każdej strony. Jest to też dodatkowy atut dla wszystkich chcących przeprowadzić tam spotkania biznesowe , szkolenia i konferencje. W przeciwieństwie do popularnych miejsc w centrum miasta, nie ma tu problemu z zaparkowaniem samochodu.

- „Bukowy Park” spełnia wszelkie wymagania naszych gości, którzy szukają miejsca wyjątkowego, spokojnego i zarazem dobrze skomunikowanego. Bliskość autostrady A6 sprawia, że można do nas łatwo dojechać z każdego miejsca w Polsce i zza granicy – mówi Andrzej Ciuraj, właściciel hotelu.

Niewątpliwą atrakcją, która znajduje się zaledwie dziesięć minut niespiesznym spacerem od hotelu jest Jezioro Szmaragdowe, które o każdej porze roku wygląda jak wyjęte z baśniowej scenerii. Wiedzą o tym właściciele „Bukowego Parku”, którzy polecają odwiedzenie tego miejsca wszystkim swoim gościom.

Do dyspozycji odwiedzających jest jedenaście pokoi, które mogą pomieścić dwadzieścia dwie osoby. Warto również zajrzeć do hotelowej restauracji oferującej świetnie skomponowane dania. Przyrządza je Robert Hasiniec, znany w regionie mistrz kuchni, którego potrawy potrafią zachwycić nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Kusząco przedstawia się również karta win, w której znajdziemy trunki z naszego regionu oraz wyjątkowe roczniki zachodnich producentów.

- Kuchnia jest jednym z naszych asów z rękawa. Nie spotkałem się jeszcze z żadną niepochlebną opinią na jej temat. Mamy świetnie zgrany zespół kucharzy, dzięki czemu za każdym razem można mieć pewność, że przyrządzane przez nich dania będą najwyższej jakości. Nasze menu zawsze przygotowywane jest z świeżych produktów, stawiamy na kuchnię sezonową, przez co karta często ulega zmianie – zachwala Andrzej Ciuraj.

Hotel Bukowy Park to profesjonalny obiekt zajmujący się organizacją konferencji, kongresów, spotkań biznesowych oraz bankietów do 200 osób. Dla klientów biznesowych przygotowana jest bogata oferta możliwości przeprowadzenia eventów.

Posiadamy cztery klimatyzowane, w pełni wyposażone sale . Są to Sala konferencyjna 100m2, Sala Konferencyjna 250m2, Antresola 100m2., Sala Szklana 100m2.

Obsługa „Bukowego Parku” zadba o to, by w trakcie szkolenia nie zabrakło wyśmienitej kawy oraz smakowych uniesień przy wyjątkowych potrawach. Dodatkowo można zorganizować tu spotkanie integracyjne przy ognisku oraz spróbować dań z grilla.

Od niedawna właściciele hotelu i restauracji stali się członkami Północnej Izby Gospodarczej i wiążą z tym wydarzeniem duże nadzieje.

- Uważam, że takie organizacje mają większą siłę przebicia i ułatwiają kontakty między ludźmi biznesu. Nawet przez chwilę nie wahaliśmy się przystąpienia do tej organizacji. Ma sprawdzoną w regionie markę i z pewnością nasza współpraca będzie się aktywnie rozwijać – mówi Andrzej Ciuraj.

„Bukowy Park” działa od maja ubiegłego roku i już zdołał skraść serca blisko pięciu tysięcy swoich gości, którzy z chęcią wracają do tego pełnego ciepła miejsca. Kto raz znajdzie się w gościnnych progach tego hotelu, to z pewnością będzie tu stałym bywalcem!

Konferencja banner 1100x250