fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

Zmierz się z innymi zespołami menedżerskimi w symulacyjnej grze biznesowej.

Serdecznie zapraszamy menedżerów i pracowników firm do udziału w prestiżowym Turnieju Management Masters Szczecin 2018, organizowanym przez Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów wraz z Północną Izbą Gospodarczą w dniach 24-25 maja 2018 r. Zwycięzca Turnieju zostanie ogłoszony podczas Wielkiej Gali.

Zespoły uczestniczące w Turnieju będą miały wyjątkową okazję zmierzyć się z wyzwaniami menedżerskimi działając w realistycznie symulowanym środowisku biznesowym. Udział w grze daje możliwość sprawdzenia i rozwinięcia praktycznej wiedzy menedżerskiej, umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, zdolności zespołowych i przywódczych. Dodatkowymi atrakcjami są rywalizacja z pozostałymi zespołami uczestniczącymi w Turnieju oraz konieczność reagowania na niespodziewane zmiany zachodzące w środowisku gry.

Nowoczesna, interaktywna i dynamiczna platforma będąca bazą rozgrywki w Turnieju tworzy idealne warunki do szybkiego podniesienia umiejętności w różnych obszarach: strategicznym, sprzedażowym, marketingowym, finansowym, logistycznym, kadrowym. Nabyte podczas Turnieju kompetencje merytoryczne, decyzyjne i zespołowe wnoszą unikalne wartości w obszarze działania poszczególnych uczestników i ich firm.

Aby wziąć udział w Turnieju Management Masters Szczecin 2018 prosimy zadeklarować udział trzyosobowego zespołu pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 maja 2018 r. (liczba miejsc ograniczona)

Wszelkich informacji udzieli Państwu Pani Beata Pluta tel.: 604415777

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0