fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Płatność Odroczona nie jest nowością w branży handlowej na świecie, ale w obrocie hurtowym i detalicznym w Polsce nie zdarza się jeszcze zbyt często. Tego typu usługę przedsiębiorcom oferuje sklep Leroy Merlin przy ul. Golisza w Szczecinie. To odpowiedź na potrzeby firm, ale i instytucji publicznej. Na czym polega ta oferta i kto może skorzystać?

        Leroy Merlin w Szczecinie wprowadza nową ofertę, której formuła może bardzo ucieszyć przedsiębiorców. Polegać będzie ona na odroczonej 30 dniowej płatności za towary zakupione w sklepie. Tego typu forma rozliczenia jest powszechna w Europie jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów szczególnie z branży budowanej: - Rynek w Polsce się zmienia i rozwija, jesteśmy gotowi więc na zupełnie nową jakość w tej branży. Należy dodać iż jesteśmy pierwszą siecią marketów budowlanych z taką usługą. Cały proces wygląda w ten sposób, że przedsiębiorcy i instytucje publiczne mogą skorzystać z 30 dniowego odroczenia płatności za zakupy. Proces weryfikacyjny prowadzony jest przez firmę zewnętrzną, która zajmuje się ubezpieczaniem transakcji, możemy więc czuć się bezpieczni jeżeli chodzi o limit przyznany w formie płatności odroczonej. Podpisujemy z przedsiębiorcą umowę i przystępujemy do współpracy. W tej umowie właściciel firmy może wskazać osoby, które dokonują zakupów, nie jest więc powiedziane, że zawsze szef firmy musi być obecny w naszym sklepie - mówi Edyta Marmajewska, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Melin na ul. Golisza w Szczecinie.  – Przedsiębiorcy z którymi podpisujemy umowę jeżeli chcą dokonać zakupów z użyciem płatności odroczonej przed każdymi zakupami muszą podejść do naszego działu obsługi klienta i zgłosić, że chcą skorzystać z tej formy płatnności. Limit finansowy to z reguły 50 tysięcy złotych dla firm, możemy dać limit 100 tysięcy dla firm, które zadeklarują, że chcą zrobić w ciągu roku zakupy za wartość miliona złotych. Co ciekawe, wychodzimy również z ofertą do firm zagranicznych, jest to nowość na rynku budowlanym. Nie mamy ograniczeń jeżeli chodzi o asortyment. Nasze działanie jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – dodaje Edyta Marmajewska, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Melin na ul. Golisza w Szczecinie. Nowością jest także Karta PRO dla przedsiębiorców dzięki której każda firma i instytucja korzystająca z odroczonej płatności będzie mogła odzyskać część wydanych przez siebie pieniędzy. Wartość tego zwrotu może wynieść od 2 do 10%. Leroy Merlin coraz mocniej stawia więc na propozycje lojalnościowe, które mają sprawić, że klienci poczują się docenieni i będą chętnie wracać do takich sklepów jak choćby ten przy ul. Golisza.

      Sklep wielobranżowy zachęca także do korzystania z innych usług. Nadal aktualna jest bogata oferta ogrodowa. Przedsiębiorcy powinni też zwrócić uwagę na cenę materiałów budowlanych, które cieszą się dużym zainteresowaniem w czasie kiedy budowane są nowe domy czyli zwykle w sezonie wiosennym i letnim. - Sezon letni w Leroy Merlin zaczyna się w kwietniu gdy otwieramy ogród, jeżeli chodzi o te towary to serdecznie zapraszamy. Do 7.08 mamy nową akcję handlową polegającą na zwrocie 10% wartości ceny przy zakupie kuchni Delinia. Mamy zagospodarowany punkt aranżacyjny i doświadczonych  projektantów. Serdecznie zapraszamy – dodaje nasza rozmówcznyni.

   Salon Leroy Merlin przy ul. Golisza jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Konferencja banner 1100x250