fbpx

Interesujesz się nieruchomościami? Chcesz zdobyć wiedzę na temat wynajmu, podnajmu, czy sprzedaży mieszkań? Zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” oddział w Szczecinie. 

08.10.2018 o godz. 18 w siedzibie Izby w Szczecinie odbędzie się spotkanie Mieszkaniczników, tematem przewodnim będzie: Jak skutecznie sprzedać lub wynająć mieszkanie.

Prelegentem będzie Katarzyna Stachurska-Rexha - pośredniczka od 2011 roku, na co dzień mieszkająca i pracująca we Wrocławiu. Katarzyna pasjonuje się sprzedażą mieszkań i jest zwolenniczką umów wyłącznych. Koncentruje się na Sprzedających i ich potrzebach. Propaguje home staging i integruje lokalną społeczność pośredników. Jest właścicielką biura nieruchomości Ale Domy i tam rozwija swoje pasje. Stawia na JAKOŚĆ! Prywatnie jest mamą wyjątkowej Alicji, miłośniczką pisania, czytania, nowych technologii i szkoleń. Podróżniczka, fanka gier komputerowych, blogerka, optymistka zaprogramowaną na sukces oraz autorka książki: "3... 2... 1... sprzedaż!".

Kasia będzie mówić między innymi o skutecznym wynajmie i sprzedaży mieszkań;
- jak przygotować idealną ofertę?
- na co zwrócić uwagę przy sprzedaży?
- jak zrobić drzwi otwarte?
- jak sprzedać powyżej ceny ofertowej?
- w jaki sposób współpracować z pośrednikiem?

W przerwach będzie możliwość porozmawianie z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań - zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/ dla członków Stowarzyszenie Mieszkanicznik udział w spotkaniu jest bezpłatny, pozostałe osoby płacą 30 zł (przy płatności on line), lub 50 zł (płatność gotówką na miejscu. Dla członków Północnej Izby Gospodarczej 5 wejściówek gratis. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.