fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Grzegorz Kołodko jest jednym z najbardziej cenionych, polskich ekonomistów. Twórca ustaw i reform oraz komentator bieżących wydarzeń z zakresu biznesu, gospodarki, przedsiębiorczości i ekonomii. Spotkanie dla przedsiębiorców odbędzie się 20 listopada o godzinie 17.00. Wcześniej odbędzie się dyskusja na temat rynku pracy z udziałem m.in. samorządowców, ludzi nauki oraz oczywiście przedsiębiorców. Na wydarzenie zaprasza Prezes Północnej Izby Gospodarczej Jarosław Tarczyński.

      To nie jest pierwszy raz gdy prof. Grzegorz Kołodko odwiedza Szczecin na zaproszenie Północnej Izby Gospodarczej. Poprzednie dyskusje opiewały w ciekawe spostrzeżenia, śmiałe tezy i prognozy, które w znaczącym stopniu potwierdzały się w rzeczywistości. Czy i tak będzie podczas spotkania, które odbędzie się 20 listopada w Hotelu Dana? Warto sprawdzić! Prof. Grzegorz Kołodko wygłosi wykład „Polska, Europa, Świat – neoliberalizm, nowy nacjonalizm, czy nowy pragmatyzm”. Spotkanie rozpocznie się o 17. – Przed nami spotkanie z wybitnym ekonomistą, głównym tematem zagadnień poruszanych w czasie dyskusji będzie rynek pracy, szkolnictwo zawodowe, ale pojawią się także wątki makroekonomiczne, które dotyczą wszystkich przedsiębiorców. Jako Północnej Izbie Gospodarczej zależy nam na tym żeby pobudzać dyskusje na tematy ekonomiczne w naszym województwie, a tematy, które poruszymy tak naprawdę są bardzo uniwersalne i aktualne. Wielu naszych członków boryka się z problemem pozyskiwania fachowych pracowników. Omówimy to zagadnienie w szerokim aspekcie, bo przecież to jest sprawa, od której w znaczącej mierze uzależniony jest rozwój naszych firm – mówi Jarosław Tarczyński, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

   Spotkanie zostanie podzielone na dwie części: wykład prof. Grzegorza Kołodki oraz dyskusja na temat sytuacji na rynku pracy i wspierania szkolnictwa branżowego. Nie oznacza to jednak, że oba elementy wydarzenia nie będą się przenikać. Zależy nam również na aktywnym głosie obecnych na Sali przedsiębiorców, którzy będą mogli zabrać głos. Północna Izba Gospodarcza jest miejscem dyskusji i konstruktywnej wymiany myśli, podkreśla Prezes Tarczyński: - Liczymy na ciekawą debatę, bo udział w wydarzeniu zapowiedzieli doskonali menadżerowie oraz osoby na co dzień zajmujące się problematyką edukacji i rynku pracy. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w naszym wydarzeniu – dodaje.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Wymagana wcześniejsza rejestracja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0