fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Innowacyjny konkurs marszałka województwa zachodniopomorskiego „Twój Biznes pod banderą sukcesu” powoli zbliża się do finału. Gala będzie mieć miejsce w grudniu, a do 27 listopada można oddawać głosy na naszych faworytów. Inicjatywa zyskała uznanie przedsiębiorców. Biorą w niej udział firmy zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej.

       Głównym celem projektu biznesowego Urzędu Marszałkowskiego jest promocja Pomorza Zachodniego jako regionu innowacyjnego, wspierającego nowe technologie, niezwykle atrakcyjnego dla przedsiębiorców i potencjalnych inwestorów. Najważniejszą inicjatywą realizowaną w ramach kampanii jest konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu”. Wyłoni on podmioty gospodarcze, których działania, produkty i usługi charakteryzują się największą kreatywnością i oryginalnością. Kluczowym etapem konkursu będzie głosowanie na zwycięzców, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy mieszkańcy województwa. Na stronie internetowej konkursu uruchomiony zostanie dedykowany system o oryginalnej mechanice gry w konwencji giełdy. Uczestnicy głosowania otrzymają pulę wirtualnej waluty, która będą mogli zainwestować w wirtualne akcje swoich faworytów. Rozpoczęcie kampanii „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu” odbyło się w siedzibie szczecińskiej firmy informatycznej NCDC. Podsumowanie konkursu, w ramach którego zostaną nagrodzeni wszyscy zwycięzcy i laureaci, nastąpi w trakcie uroczystej Gali, która odbędzie się 11 grudnia 2018 r.

      Północna Izba Gospodarcza jest jednym z partnerów konkursu i kampanii nasi przedsiębiorcy zgłaszali się do konkursu, a firma CSL Internationale Spedition, a właściwie Prezes Laura Hołowacz jest jednym z członków jury, które oceniało innowacyjność przedsiębiorstw.  - Od 12 lat startuję w różnych konkursach gospodarczych. Pierwszy raz spotkałem się z tak dobrze zorganizowanym konkursem. Przede wszystkim w zakresie pomysłu stworzenia giełdy do inwestowania w firmy. Sama forma wykonania platformy wraz z oprawą graficzną jest bardzo przyjazna.  Zaskoczony byłem profesjonalną sesją zdjęciową oraz nagraniem spotu reklamowego dla każdej z nominowanych firm. Cieszę się, że biorę udział jako spółka Rentumi. Czekam z ciekawością na wyniki oraz na grudniową Galę – mówi Wojciech Kłodziński z firmy Rentumi, obecny lider zestawienia konkursowego.  Dobre miejsce w dotychczasowej rywalizacji zajmuje także przychodnia weterynaryjna Vetico specjalizująca się w rehabilitacji zwierząt. Jej założycielką jest Katarzyna Pęzińska – Kijak: - Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie VETICO spośród ponad 100 zgłoszonych firm zostało wybrane i znajduje się w ścisłej 30-tce, co uważam za ogromny sukces. Na potrzeby konkursu zostały nagrane filmy prezentujące wybrane branże i ich wiodące specjalizacje. Uważam, że konkurs przede wszystkim pokazuje firmy, o których istnieniu większość osób nie miała pojęcia. Natomiast główna nagroda daje szanse na rozwój i poszerzenie kompetencji, co nie zapominajmy jest istotne w samodoskonaleniu oraz powinno stanowić jeden z głównych celów własnej działalności. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do zgłosowania i wspólnej zabawy – mówi przedsiębiorczyni.

     Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Netto Arenie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Katarzyna Nosowska. Urząd Marszałkowski do współpracy przy konkursie zaprosił przedsiębiorców, którzy osiągnęli biznesowy sukces. Teraz oni dzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami: - Jest to konkurs promujący przedsiębiorczość. Rozwój biznesu w regionie zależy od tego w jaki sposób instytucje publiczne będą wspierać młodych przedsiębiorców. Konkurs zaprasza do udziału młodych przedsiębiorców, stawiających w biznesie swoje pierwsze kroki. Jest to ważne, bo Szczecin i region dynamicznie się zmieniają, powstają nowe firmy, jest coraz więcej innowacyjnych pomysłów. Województwo Zachodniopomorskie to silny region przedsiębiorców, pokazujemy, że tu można realizować odważne pomysły biznesowe – zapowiada Prezes Laura Hołowacz.

    Wśród partnerów kampanii znalazło się szereg instytucji, które tworzą zaplecze naukowe dla firm z regionu, organizacji lokalnych i ogólnopolskich zrzeszających przedsiębiorstwa z sektora MŚP, podmiotów, które reprezentują interesy firm i wspierają rozwój przedsiębiorczości w tym Północna Izba Gospodarcza, ale i współpracujące z nami podmioty, uczelnie wyższe czy zrzeszenia. Zapraszamy do głosowania i wspierania naszych, zachodniopomorskich przedsiębiorców.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0