fbpx

 

Wigilia Baner

 

W miniony piątek magazyn „Świat Biznesu” wręczył swoje tradycyjne nagrody czyli „Perły Biznesu”. Prestiżowe wyróżnienie przypadło przedsiębiorcom zrzeszonym w Północnej Izbie Gospodarczej, w tym Wiceprezesowi Piotrowi Tomaszewiczowi. – To bardzo miła nagroda. Byłem nominowany w znakomitym gronie przedsiębiorców, którzy mają na koncie wielkie sukcesy. Jestem zaszczycony – mówił Piotr Tomaszewicz.

Wyróżnienia w kategorii Osobowość Biznesu:

Piotr Tomaszewicz, właściciel Tomaszewicz Development w Szczecinie

Piotr Tomaszewicz zarządza jedną z najszybciej rozwijających się firm developerskich w regionie Pomorza Zachodniego, która w ramach swojej działalności zrealizowała między innymi takie inwestycje, jak: Lawendowe Wzgórze, Osiedle Glinki, Centrum Handlowe Galeria Północ, osiedle North Garden w Szczecinie oraz budynek apartamentowy Nautilius w Świnoujściu. Piotr Tomaszewicz znany jest z działalności na rzecz otoczenia gospodarczego i społecznego. Pełni funkcję wiceprezesa Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Od lat wspiera akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących, szczególnie dzieci.

KOMENTARZ: - To bardzo miłe wyróżnienie, bo byłem nominowany w gronie doskonałych przedsiębiorców. „Perły Biznesu” to bardzo prestiżowy konkurs, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w naszym regionie. Cieszy mnie, że nasza firma została zauważona. To głos docenienia dla naszej codziennej pracy i inicjatyw oraz projektów, których podejmuje się cały zespół firmy Tomaszewicz. To mobilizacja do dalszej pracy i do kolejnych inwestycji. Jako firma, ale i ja indywidualnie mam na koncie mnóstwo nagród i nominacji, każda z nich to bardzo miły akcent, który pobudza w człowieku chęć do dalszego działania. Rok 2019 zaczynamy z sukcesami i pracowicie, bo nie możemy zawieść ludzi, którzy w nas wierzą – mówi Wiceprezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Piotr Tomaszewicz.

Serdeczne gratulacje!

ciekawi

 Firma Tygodnia Teatr

 

pfp27042018a