fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

„Ludzie nie kupują tego, CO wytwarzasz lub oferujesz. Ludzie kupują to DLACZEGO to robisz” – to myśl przewodnia wykładu, który już w najbliższy czwartek wygłosi dla przedsiębiorców zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej Radosław Kotarski, znany eksplorator historii i popularyzator nauki. Twórca słynnych „Polimatów” na YouTube i prowadzący „Podróży z historią” w TVP będzie inspirować przedsiębiorców do działania, powie także co należy zmienić w naszym myśleniu by osiągać sukcesy. To jednak nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla przedsiębiorców, którzy zgłoszą się do udziału w konferencji, która będzie mieć miejsce w czwartek 14 marca o godzinie 10.00 w Hotelu Radisson Blu.

 

Wielka wymiana wizytówek

    Podczas czwartkowego wydarzenia każdy z obecnych na Sali przedsiębiorców będzie mieć okazję w szybki sposób zaprezentować swoją działalność. Ta innowacyjna forma promocji jest połączeniem networkingu i giełdy kooperacyjnej. Wszystkich przedsiębiorców prosimy o zabranie wizytówek i… dobrego samopoczucia, bo wszystkich będziemy zachęcać do rozmów, wymiany kontaktów i jeszcze bliższej integracji: - To wydarzenie będzie połączeniem dwóch spraw, które Północna Izba Gospodarcza stawia sobie jako priorytet; integracji i inspiracji. Inspirujemy przedsiębiorców do tego by sięgali po więcej, rozwijali się i planowali ekspansję i poszerzanie swojej działalności. Radek Kotarski, którego zaprosiliśmy na wykład to żywy przykład człowieka, który pisze, tworzy, prowadzi programy w telewizji i zaraża swoją pasją innych ludzi. Do wszystkiego doszedł sam i jestem przekonany, że po jego wykładzie poczujemy się wszyscy zmotywowani do dalszego rozwoju – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Jarosław Tarczyński. – Drugi aspekt to integracja, bo nasza instytucja to wspólnota. Chciałbym by przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie znali się, współpracowali, korzystali ze swoich usług, gdy zajdzie taka potrzeba. Wymiana wizytówek, rozmowa, zaprezentowanie swojej działalności to może być pierwszy krok – dodaje Prezes Tarczyński.

Kim jest Radek Kotarski i dlaczego warto go wysłuchać?

      Znacie go z telewizji, z internetu, z reklam oraz książek, które pisze i wydaje. Wiedzę popularyzuje, gdzie tylko może. Efekt? Masowa rozpoznawalność i fantastyczna opinia doskonałego mówcy motywacyjnego, który wie co mówi! Radek to także innowacyjny przedsiębiorca. Założył wydawnictwo Altenberg, w którym wprowadził na rynek swoją książkę „Włam się do mózgu". Bez udziału księgarni dotarł z nią do ponad 70 tys. odbiorców. Jego wydawnictwo stało się pomostem między publikowaniem książek na własną rękę, a skostniałym, tradycyjnym modelem wydawania. Współtworzył także LifeTube - największą sieć partnerską YouTube w Europie Środkowej. Za swoje osiągnięcia biznesowy odebrał sporo nagród.

       Występował na dziesiątkach gal, konferencji i kongresów w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wielkimi polskimi i światowymi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. Radek Kotarski analizując zdobycze współczesnej psychologii i badań zachowań konsumenckich przedstawi praktyczne metody, które pomogą w skuteczniejszym budowaniu, promowaniu i sprzedawaniu produktów Twojej firmy. Wystąpienie Radosława Kotarskiego na ten temat zdobyło pierwsze miejsce wśród głosów publiczności w czasie ostatniej edycji konferencji „I love marketing”.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0