fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

- Praca jest ważną częścią mojego życia, ale najważniejsza jest rodzina – mówi Marek Markowski, Prezes Grupy Kapitałowej Prodmar, która pod tą nazwą istnieje od ponad roku, a wcześniej przez 26 lat działała jako Construction Specialites Polska.  - Innowacyjność i uzyskane patenty a mamy ich ponad 40  są odpowiedzią na potrzeby klientów, zmieniały się wnętrza szpitali, placówek zdrowia, biurowców i hoteli oraz wszystkich innych budynków użyteczności publicznej bo takim właśnie  są dedykowane nasze produkty – mówi Prezes Marek Markowski. Prodmar jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie i partnerem w organizacji wydarzenia izbowego, które odbyło się w Hotelu Raddison Blu 14 marca.

     Jest w Polsce nie wiele placówek ochrony zdrowia, w których nie ma systemów produkowanych i patentowanych przez firmę Prodmar spod Szczecina. Głównym partnerem zachodniopomorskiego potentata jest firma Construction Specialites, która powstała kilka dekad temu w Stanach Zjednoczonych.  - Dzięki  naszym  produktom dziś do maksimum wydłużony jest czas remontów a dzięki trwałości i użyciu najlepszych materiałów tworzą one  dopasowaną do wnętrz harmonijna pełniąca swoje funkcję ochronne. Specjalizujemy się w produkcji systemów zabezpieczenia ścian, drzwi, narożników, listew dylatacyjnych, osłon przeciwsłonecznych. Tworzymy specjalistyczne wycieraczki systemowe z których równie często korzystają developerzy  - mówi Marek Markowski.

       Produkty  PRODMAR  są wykorzystywane przez jednostki służby zdrowia,  gabinety prywatne, hotele, SPA, teatry, Opery, biurowce, fabryki, siłownie.  - Nasza firma współpracowała przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie rozpoczynają się lub trwają duże inwestycje i oczywiście tam gdzie sięga wizja architekta i projektanta.   Stawiamy na funkcjonalność i trwałość .  Weźmy za przykład podświetlane poręcze w szpitalach. Konstruując produkty  staramy się wczuć w role naszego odbiorcy. W nocy w szpitalu jest ciemno – podświetlane poręcze, pomagają pacjentom poruszać się bezpiecznie po korytarza, wskazują drogę a jednocześnie szpital unika obciążających rachunków za prąd bo nie musi w nocy używać energii elektrycznej na korytarzach i w związku z tym oszczędza pieniądze. Sięgamy po to co oczywiste i potrzebne a to jest właśnie funkcjonalność – dodaje Prezes Marek Markowski.

W tej chwili siedziba firmy znajduje się w Kobylance nieopodal Szczecina i zatrudnia 50 osób. - Z nadzieją rozpoczynamy współpracę z Północną Izbą Gospodarczą,  licząc na rozszerzenie naszych kontaktów biznesowych a co za tym idzie  jeszcze większą rozpoznawalność  w regionie – mówi Marek Markowski.  Prodmar jest członkiem naszej instytucji, zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do korzystania z usług firmy, która jest naszym partnerem przy realizacji wielu cennych inicjatyw.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0