fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

Fit Club działa w Szczecinie od ponad dwóch lat sukcesywnie rozbudowując swoją ofertę dla mieszkańców Szczecina, którzy za cel stawiają sobie szczupłą sylwetkę, zdrową dietę i zbilansowany styl życia. Już niebawem w Szczecinie odbędzie się spotkanie w którym uczestniczyć powinni wszyscy, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i wrócić do zdrowego stylu życia. Dlaczego takie spotkanie powinno szczególnie zainteresować przedsiębiorców? O tym z Emilią Ochęcką rozmawiał Michał Kaczmarek.

   Gościem spotkania organizowanego przez Fit Club Szczecin jest dr Paweł Rajewski , Członek Rady Naukowej Herbalife. Jeden z najwybitniejszych specjalistów w Polsce zajmujących się zaburzeniami metabolicznymi i otyłością. Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia w Hotelu Novotel i zapisy na nie nadal trwają.

 W trakcie spotkania dr Paweł Rajewski poruszy tematy:
- czego potrzebuje Twój organizm
- jak komponować dietę i kontrolować swoja wagę,
- jak wdrożyć zdrową dietę w życiu pełnym obowiązków.

      - Pan doktor jest laureatem nagrody „Anioły medycyny”, ma pod swoją opieką setki pacjentów, którzy zmienili nawyki żywieniowe, a co za tym idzie zmienili swój styl życia, zostali odchudzeni i dzisiaj są dowodami na to, że determinacja w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą jest kluczem do sukcesu.  Będziemy rozmawiali o prawidłowej kompozycji posiłku i chrono-odżywianiu. Chcemy powiedzieć, że zmiana nawyków żywieniowych to nie jest sprawa na jeden sezon, a zmiana stała, na długie lata i tylko wtedy ma szanse przynieść realne efekty, które będą z nami przez dłuższy czas – mówi Emilia Ochęcka z Fit Clubu. Dlaczego takie spotkanie to dobry pomysł dla przedsiębiorców? Bo to właśnie ta grupa jest szczególnie narażona na spożywanie nieregularnych posiłków oraz na życie w permanentnym stresie. Brak czasu, niezdrowa dieta, to może prowadzić do wielu chorób, a w efekcie końcowym nawet do zagrożenia życia. – Zachęcamy do zatrzymania się, pomyślenia o swoim zdrowiu. Jemy 35 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu powinniśmy uprawiać sport, ważne jest także wysypianie się oraz odpowiedni odpoczynek. To spotkanie jest więc zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje fit życie, jak i dla tych, którzy pracują nad sobą. Niejednokrotnie jest tak, że w trakcie procesu nasz poziom motywacji spada więc dobrym pomysłem jest przyjść na nasze spotkanie, porozmawiać z drem Rajewskim, nie dać się porze roku i nadal nad sobą pracować – dodaje Emilia Ochęcka.

       Grudniowe spotkanie może więc być pierwszym krokiem do nowej, zdrowej sylwetki i lepszego stylu życia. – Wydarzenie jest rejestracyjne, bilet kosztuje 15 złotych. Rejestracja odbywa się przez Fit Club, wcześniej przeprowadzamy badanie analizy składu ciała naszym gościom żeby osoba, która przyjdzie na spotkanie, wiedziała o czym będzie mowa w kontekście jej osoby – dodaje Emilia Ochęcka.

    Fit Club Szczecin jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW:

https://www.facebook.com/events/477699712835328/

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0