fbpx

InfoDAY izba bg1

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kontynuuje aktywne działania na rzecz potrzebujących zwierząt. Tym razem nasze działanie będzie jeszcze bardziej efektywne dzięki współpracy z siecią sklepów Netto Polska. W dyskontach możemy zobaczyć kosze, które – mamy nadzieję – już niebawem zapełnią się jedzeniem dla zwierząt, które zostanie przekazane organizacjom pomagającym zwierzętom.

„Co roku w naszych sklepach organizowane są zbiórki karmy na rzecz stowarzyszeń, organizacji, schronisk i organizacji, które zajmują się pomocą zwierzętom”

     Zaangażowanie Netto Polska we wspólną akcję dla zwierząt to dla Północnej Izby Gospodarczej przełom. Możemy działać na szerszą skalę i mieć pewność, że do potrzebujących zwierząt z województwa zachodniopomorskiego trafi duża ilość karmy. Netto to jedna z największych sieci sklepów dyskontowych w Polsce, ciesząca się od lat niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Idea pomocy zwierzętom nie jest firmie obca: -  Prowadzimy działalność na rzecz zwierząt od 5 lat. Co roku w naszych sklepach organizowane są zbiórki karmy na rzecz stowarzyszeń, organizacji, schronisk i organizacji, które zajmują się pomocą czworonogom. Mamy bardzo dobre relacje z wieloma fundacjami, których działalność jest nam bliska. Wiemy, że dobrze wykorzystują przekazywane przez nas produkty a nasi klienci identyfikują się z tego typu działalnością. Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu dotychczasowych akcji, udało się zebrać mnóstwo karmy dla piesków i kotków, klienci byli bardzo zaangażowani, pozytywne  głosy płynęły także od pracowników, którzy zaangażowali się we wspieranie inicjatywy, byli bardzo pozytywnie nastawieni do akcji – mówi Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager Netto Polska.

    - Kiedy Północna Izba Gospodarcza spytała nas o wspólną organizację akcji oczywiście wyraziliśmy zgodę. W Szczecinie dotychczasowe zbiórki cieszyły się wielkim zainteresowaniem, więc możemy spodziewać się, że to połączenie sił przyniesie wymierne efekty. Nasza akcja nazywa się "Z serca paka dla zwierzaka", w sklepach wystawione są kosze, do których klienci mogą wrzucać zakupione produkty dla zwierząt. Również nasze sklepy dokładają karmę do koszy. Produkty będą  odbierane przez pracowników Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, a następnie przekazywana schronisku dla zwierząt i Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie – dodaje  Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager Netto Polska.

Zakupy w skandynawskim stylu

   Sień sklepów Netto dynamicznie się rozwija. Ostatni czas to nowe inwestycje, a także zmiana wizerunku wielu sklepów zgodnie z modelem „3.0”. Netto promuje zdrowy styl życia i sklepy przyjęły właśnie taką formułę. Poprawiła się także wygoda klientów, a oferta tej sieci popularnych dyskontów jest coraz szersza: - W Szczecinie pojawi się wkrótce nowy sklep. 28 listopada zapraszamy mieszkańców na otwarcie sklepu przy ul. Metalowej, który został przez nas wybudowany od podstaw i prezentuje się imponująco. Kontynuujemy kierunek zmian, który jest widoczny w otwartym  kilka miesięcy temu Outlet Parku – mówi Mariola Skolimowska.

   Na czym polega „Koncepcja 3.0”, którą Netto rozwija od 2018 roku? Pierwszy sklep w tej koncepcji został otwarty w galerii handlowej w Trójmieście.  Koncept opiera się na czterech filarach: - skandynawskości, prostocie, wyrazistości i korzyściach. Nawiązujemy do stylu skandynawskiego w wystroju sklepów, naturalnej kolorystyce, zastosowaniu elementów drewnianych, naszych klientów od wejścia wita strefa owoców i warzyw, na wyspach sprzedażowych asortyment jest tak wyeksponowany, by podkreślić jego wysoką jakość i niskie ceny. W Outlecie elementem wystroju sklepu jest ściana z żywych kwiatów, będziemy taki kierunek kontynuować w kolejnych sklepach. Chcemy, by klienci mieli większy komfort zakupów, asortyment jest ułożony pod potrzeby klientów, alejki są szersze, kolejki do kas rozładowywane są szybko dzięki systemowi elektronicznego zarządzania, na miejscu jest też piec do odpieku pieczywa  – mówi Mariola Skolimowska.

   Netto Polska jest szeroko zaangażowane w działania z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), firma wspiera lokalne organizacje charytatywne, współpracuje z wieloma instytucjami. Akcja dla zwierząt przygotowana we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą jest tego najlepszym przykładem. Zapraszamy do Netto – firma jest od wielu lat członkiem Północnej Izby Gospodarczej.