fbpx

InfoDAY izba bg1

 

W dniach 25-26 sierpnia w szczecińskim hotelu Novotel odbyła się Polsko-Niemiecka Konferencja "Zrównoważona gospodarka w Euroregionie Pomerania".

Jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych w tym roku przez Północną Izbę Gospodarczą.
Podczas konferencji łączone były tematy biznesu i ekologii, między innymi omówione zostały główne problemy oraz perspektywy rozwoju w dziedzinie odnawialnych źródeł energii w regionie. Tematy aktualne i  ważne dla przedsiębiorców - ponieważ nowoczesne technologie pozwalają jednocześnie dbając o planetę, oszczędzać środki finansowe.

Podczas rejsu po Odrze, który zakończył pierwszy dzień konferencji została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Północną Izbą Gospodarczą a IHK Ostbrandenburg dotycząca organizacji następnej konferencji energetycznej, która odbędzie się 1 października 2020r. Konferencja dotyczyć będzie dyrektywy Zielonego Ładu w Unii Europejskiej. 
Wydarzenie zakończone zostało wizytą studyjną w budynku szczecińskiego Posejdona, który jest modelowym przykładem pokazującym, że biznes i ekologia idą ze sobą parze.

Przekazanie idei prowadzenia biznesu w którym ogromną rolę odgrywa zrównoważona gospodarka w naszym regionie zostało zakończone sukcesem.
Całe spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a sami prelegenci i uczestnicy zaznaczali fakt,  że konferencja w tej tematyce powinna zostać wpisana w stały kalendarz organizacyjny Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Wszystkim obecnym gościom jak i prelegentom bardzo dziękujemy za czynny udział w konferencji!

GALERIA DOSTĘPNA TUTAJ!