Tarcza 6 banner

 

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się opracowanie dotyczące wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy 6.0., przewidzianego ustawą z dnia 9 grudnia 2020 r., opublikowaną w dniu 15 grudnia w Dzienniku Ustaw pod poz. 2255 (ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).

Obowiązywanie przepisów Tarczy 6.0:

 • zwolnienia ze składek ZUS za listopad – po 14 dniach od publikacji ustawy w Dzienniku Ustaw,
 • jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe w wysokości 2080 zł – po 14 dniach od publikacji ustawy w Dzienniku Ustaw,
 • dodatkowe świadczenie postojowe – po 14 dniach od publikacji w Dzienniku Ustaw,
 • dotacje w wysokości 5 tys. zł – po 3 dniach od publikacji ustawy w Dzienniku Ustaw,
 • dofinansowanie miejsc pracy z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń pracowniczych w kwocie 2 tys. zł, które obejmuje zarówno osoby zatrudniane na podstawie umowy o pracę, jak i osoby zatrudniane na podstawie umowy zlecenia( te od których płacone są składki na ubezpieczenia społecznie) - po 3 dniach od publikacji ustawy w Dzienniku Ustaw

Kierujemy serdeczne podziękowania do Kancelarii Radców Prawnych Licht & Przeworska za przygotowanie opracowania.

Link do opracowania TUTAJ

 


 

Kancelaria Adwokacka Zbroja Adwokaci oraz Północna Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców na coczwartkowe bezpłatne porady prawne on-line.
 
 
Porady odbywać się będą za pomocą platformy internetowej ZOOM, w każdy czwartek, w godzinach 16:00-18:00. Aby umówić się na konsultacje prosimy przesłać zgłoszenie do pracownika Północnej Izby Gospodarczej Julity Rychłowskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
W przesłanym zgłoszeniu prosimy wskazać preferowaną godzinę konsultacji, zakres tematyczny sprawy, imię i nazwisko, kontakt oraz nazwę firmy.
 
O kancelarii Zbroja Adwokaci : Kancelaria Adwokacka Zbroja Adwokaci: Wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim zrozumienie specyfiki branży, wynikające z żeglarskiej pasji założyciela kancelarii, adwokata Patryka Zbroi to nasze podstawowe atuty. Kierując się zasadą indywidualnego i zaangażowanego podejścia do klienta, dążymy do wskazywania rozwiązań problemów. W realizacji celów kancelarii uczestniczy solidny, aktywny i bardzo dobry merytorycznie zespół młodych prawników, który - opierając się na zaufaniu i lojalności - stawia na efektywną komunikację z klientem i dostępność. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach gospodarki morskiej, przemysłu jachtowego, obsługi przedsiębiorców oraz odszkodowań.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://www.zbrojaadwokaci.pl/Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

 

  
 • Ciekawi Utra 404x335
 • PFP FUR2.0

   

  Baner IKW luty 1140x320