Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Jak projektować to, czego klienci naprawdę potrzebują? Jak proces projektowy może pomóc identyfikować potencjał rynkowy rozwijać unikalne usługi i produkty? Podczas warsztatu uczestnicy poznają praktyczne narzędzia pozwalające odpowiedzieć na powyższe pytania. Program spotkania przybliży zasady tworzenia rozwiązań biznesowych w oparciu o design, korzystając z takich metodyk jak projektowanie propozycji wartości, czy tworzenie scenariuszy przyszłości.

Kiedy? 16.12.2021 - 12:00-15:00

Gdzie: Platforma ZOOM

Zgłoszenia: Imienne zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Prowadzący:

Henryk Stawicki (Design Strategist, https://www.linkedin.com/in/henrykstawicki/)

Współprowadzi Change Pilots, firmę doradztwa wzorniczego, która w raporcie Startupy Pozytywnego Wpływu znalazła się w kategorii "Dostawcy pozytywnej zmiany w biznesie”. Zawodowo pomaga firmom tworzyć strategie produktów, usług i brandów w oparciu o zrównoważone projektowanie. W zespole dostarcza multikulturową perspektywę dzięki wieloletniej praktyce m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Łodzi. Jest partnerem w szwedzkiej firmie konsultingowej Next Agents, członkiem think tanków Service Design Polska, oraz circulardesign.pl, a także od 6 lat dyrektorem programowym Design Talks Business Summit. Wykłada Zarządzanie Wzornictwem w School of Form, jest nauczycielem jogi, oraz biegaczem długodystansowym.

Na wydarzenie zapraszają Północna Izba Gospodarcza we współpracy z Wydziałem Wzornictwa Akademii Sztuki w Szczecinie oraz Domem Skandynawskim.

 

Warsztat realizowany w ramach projektu COCO4CCI programu operacyjnego Interreg Europa Centralna 2014-2020

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300