Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Szanowni Państwo,

informujemy, że przy współpracy Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej Oddział w Szczecinie oraz firm Legal HR Sp. z o.o. i Enterprise Logistics w dniu 02.03.2022 r. (środa) ze Szczecina (wyjazd parking Pleciuga) w godzinach porannych wyruszy pierwszy autokar na polsko-ukraińską granicę w Medyce. Transport przewiezie najbardziej niezbędne rzeczy dla potrzebujących, którzy oczekują na granicy. W drodze powrotnej natomiast przywiezie ponad 50 obywateli Ukrainy do Szczecina. W związku z tym zwracamy się do Państwa z zapytaniem:

- w związku z tym, że bus będzie jechał praktycznie pusty to czy posiadają Państwo produkty, którymi chcieliby Państwo wspomóc potrzebujących? (na tą chwilę najbardziej potrzebne: m.in. koce termiczne, leki przeciwbólowe, powerbanki, batony energetyczne, pampersy, wilgotne chusteczki)

- czy znają Państwo osoby, które chciałby się dostać ze Szczecina, Stargardu na granicę w Medyce?

- czy rodziny Państwa pracowników, znajomych są zainteresowane miejscem w autokarze w drodze powrotnej do Szczecina?

- czy są w stanie Państwo zaoferować jakąkolwiek pomoc dla obywateli Ukrainy, którzy przyjadą do Szczecina?

Trasa autokaru: Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Legnica, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów. Istnieje możliwość podania niezbędnych rzeczy oraz dołączenia do podróży również w tych miastach.

Szczegółowych informacji udziela Maryna Nahorniuk z firmy Legal HR, tel. 888 789 070.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300