fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Szanowni Państwo,

w ślad za ostatnią zorganizowaną Misją Gospodarczą do Wietnamu,  zapraszamy na Misję Gospodarczą do Republiki Południowej Afryki, do  przepięknego miasta Cape Tawn, niezwykłych parków przyrody ciekawych spotkań.

- z Polskim Stowarzyszenie w Kapsztadzie (dzień 3)

- z Business Associations in South Africa (dzień 4)

- z Cape Chamber of Commerce and Industry (dzień 5)

Zgłoszenia prosimy przesyłać od razu z informacją jaka forma faktury powinna być wystawiona VAT 23%  czy VAT Marża do 20.07.2019

Możliwość dopłaty do Bizness Class cena od osoby 9150,00 zł. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panem Maciejem Dobródzkim, tel. 695 016 574 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z prezentacją biura podróży http://www.conqueror.com.pl/conqueror/

Już dziś zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu #buisnesscontact, które odbędzie się w czwartek 29.08.2019r. od godziny 10:00 pod hasłem „Oszczędne innowacje w twojej firmie.
Ideą spotkań #businesscontact jest networking uczestników i zaproszonych gości, czyli możliwość spotkania się przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej.

Druga część z cyklu będzie poświęcona oszczędnym innowacjom, które w ekologiczny sposób przyczyniają się do ekonomicznego oraz wizerunkowego rozwoju firmy.


Podczas sierpniowego spotkania gościem specjalnym będzie Szymon Hołownia, który opowie nam „Jak zrobić coś z niczego? Jak prowadzić biznes gdy brakuje kapitału, środków produkcji i naśladowców?”.

Całe spotkanie odbędzie się w Park Hotelu w Szczecinie, pod którym odbędzie się prezentacja wyjątkowego samochodu TESLA MODEL 3.

Zapraszamy członków Północnej Izby Gospodarczej oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą nas dopiero poznać.

Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 486 07 65

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Frugal Innovation z programu Erasmus+

 

 

Dzisiaj w Północnej Izbie Gospodarczej odbyło się spotkanie "EKO-INWESTYCJE w Twojej firmie "na którym przedsiębiorcy obecni na spotkaniu zapoznali się z możliwością zastosowania własnej elektrowni w firmie.

Dodatkowo zwrócono uwagę na:

- Opłacalność:
     60% taniej za MWh
     12% zwrot z inwestycji

- Innowacyjne Technologie:
      zero emisji zero smogu
      bezobsługowość

-Niezależność:
     niezależność od wzrostu cen
     własna elektrownia
     wyższa wartość nieruchomości

 

Wszystkim obecnym na spotkaniu dziękujemy za przybycie. Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkania organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą. 

Miło nam poinformować, że w dniu 15/07/2019 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się kolejne spotkanie działającej przy naszej instytucji Sekcji Sukcesji. 

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a