fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

dr Adrian Lubowiecki-Vikuk 

Wykładowca i naukowiec, absolwent dwóch wydziałów AWF w Poznaniu i SGH w Warszawie. Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół konsumpcji usług turystycznych, sportowo-rekreacyjnych i medycznych różnych środowisk społecznych. Analizuje trendy na rynku turystyki medycznej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Autor lub współautor licznych publikacji naukowych, popularnonaukowych oraz branżowych raportów. Prelegent krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych i gospodarczych. Współpracuje z podmiotami otoczenia biznesu i nauki, m.in. reprezentuje środowiska przedsiębiorców w zespole ds. ochrony zdrowia Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Pracodawców Lewiatan oraz jest doradcą w International Advisory Board in Harrington Park Press (New York, USA). Ekspert w Polskim Stowarzyszeniu Turystyki Medycznej, Narodowego Centrum Badań i Nauki i Rozwoju oraz Ministerstwa Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 

 

Jolanta Rab-Przybyłowicz 

Doktor nauk ekonomicznych (turystyka medyczna), magister prawa (prawo medyczne),  Polskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej powołało ją na stanowisko eksperta ds. produktu turystyki medycznej, oraz  koordynatora certyfikacji i szkoleń. Od roku 2007 prowadzi ogólnopolskie badania podmiotów obsługujących turystów medycznych, przeprowadza audyty placówek medycznych zainteresowanych obsługą pacjentów zagranicznych i rozwojem turystyki w swoim mieście i regionie, przeprowadza konsultacje (PWC, biura podróży, klastry),  sporządza ekspertyzy i raporty związane z turystyką medyczną, szczególnie bliska jest jej koncepcja wypracowania płaszczyzny umożliwiającej wspólny dialog powiązanych ze sobą branż. Jest autorką publikacji dotyczących turystyki zdrowotnej oraz aspektów związanych z organizacją ruchu turystycznego krajowego i międzynarodowego. Autorka monografii naukowej "Produkt turystyki medycznej", która stanowi kompendium wiedzy z zakresu turystyki medycznej w Polsce i na świecie. Prelegentka  konferencji  i kongresów, których tematyka związana była z różnymi formami działalności w turystyki medycznej.

 

Katarzyna Opiekulska

Dyrektor zarządzająca firmy rekrutacyjno-szkoleniowej LSJ HR Group, która od 17 lat wspiera zarówno przedsiębiorców w znalezieniu idealnych pracowników i w skutecznym motywowaniu zatrudnionych już ludzi, jak i kandydatów w zdobyciu pracy adekwatnej do umiejętności, doświadczenia i aspiracji. Jest inicjatorką największej na Pomorzu Zachodnim konferencji dotyczącej kapitału ludzkiego, czyli #HRSzczecin oraz klubu Szczecin Business Ladies – przestrzeni dla kobiet biznesu, które chcą dzielić się ze sobą swoimi doświadczeniami, inspiracjami i wzajemnie wspierać swoje inicjatywy. Jest też założycielką Fundacji Rozwoju Zawodowego Talent&Kariera wspierającej młodych ludzi w wyborze właściwej drogi zawodowej. Z przyjemnością angażuje się w projekty realizowane we współpracy ze szczecińskimi uczelniami. Dzięki tej kooperacji trwa druga edycja studiów podyplomowych na kierunku HR Biznes Partner w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz pierwsza edycja studiów Rekrutacja i rozwój pracowników na Uniwersytecie Szczecińskim. Katarzyna Opiekulska jest lokalną patriotką, a wszystkie podejmowane przez nią działania podszyte są dbałością o dobro regionu i pracodawców, którzy realizują swoje inwestycje i zatrudniają ludzi w Szczecińskim Obszarze Metropolitarnym.  

 

Nina Manduk-Czyżyk

Od blisko 15 lat działa na rynku turystyki medycznej pod marką MediConsult. Doradza i opiekuje się pacjentami, którzy w naszym regionie poszukują usług medycznych stanowiąc tym samym wsparcie dla funkcjonowania szczecińskich klinik oraz gabinetów.
Specjalizuje się w pozyskiwaniu pacjentów zagranicznych a także optymalizacji pracy jednostki medycznej w zakresie marketingu i obsługi pacjenta obcojęzycznego. Entuzjastka idei rozwoju branży poprzez współpracę i współdziałanie. Pomysłodawczyni i inicjatorka I Konferencji Branży Turystyki Medycznej.

 

Adam Grabowski

W 2005 założył agencję marketingową Wild Moose ze statusem Google Partner. Od początku istnienia agencji postawił na jakość a nie ilość. W między czasie agencja otrzymała takie nagrody jak „Google Ready To Rock” dla najlepszych Google Partnerów w Europie, czy „Google Rising Stars” dla najdynamiczniejszych Google Partnerów. Sam od paru lat jest ekspertem na oficjalnym forum Google, ze statutem „Wszechwiedzący”. Na codzień z przyjemnością pracuje przy dużych kampaniach dla globalnych marek,  jak i bardzo małych firm, które działają na rynku lokalnym, gdyż uważa, że sukces czy to z projektami globalnymi czy lokalnymi, może dać wielką satysfakcję.

 

 

Monika Chomiuk

Od 2013 roku prezes zarządu szczecińskiej spółki:
Beauty Group. Od 16 lat pracuje w branży chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, na co dzień współpracuje z klientami polskimi oraz zagranicznymi.
Absolwentka Politologii Uniwersytetu Szczecińskiego, Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Dalarna (Szwecja) oraz studiów podyplomowych z zakresu psychologii zarządzania na Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

 

 

 

partnerzy

Konferencja banner 1100x250