Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu zaprasza na seminarium pt.:
"Narzędzia Lidera - metoda 5S jako akcelerator produktywności i wydajności pracy zespołu".

 

Spotkanie odbędzie się 9 maja br. o godz. 17.00 w Sali Bankietowej Restauracji Auto Port Renice. Pan Jerzy Fiuk od trzech lat prowadzi Klub Lean Management, oraz Klaster Zarządzania Procesowego przy Izbie w Szczecinie. Zapraszając Państwa, mamy nadzieję, że informacje przedstawione w trakcie spotkania będziecie mogli wykorzystać w bieżącej pracy.

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektorat ZUS, Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu oraz Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają na kolejne spotkania informacyjne.

Spotkania będą dotyczyć PUE, Małego ZUSu, e-składki i emerytury, które odbędą się wg załączonego harmonogramu w godzinach 10.00 – 12.00,
w Sali konferencyjnej CUD Myślibórz, przy ul. 1 Maja 19.

Lp.

Data wydarzenia

 

Temat i opis szkolenia

 

Wykładowcy

 

1. 29.03.2019r.

Platforma Usług Elektronicznych ZUS - korzyści i zalety : szybki dostęp do swojego konta, możliwość załatwienia większości spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu czy z firmy, rezerwację wizyty, sprawdzenie stanu konta, informację o przyznanych i wypłacanych świadczeniach (emerytury, renty, zasiłki), możliwość wyliczenia prognozowanej emerytury za pomocą kalkulatora emerytalnego.

 

 

Teresa Ura

Beata Potocka

2.

08.04.2019r.

 

 

„Mały ZUS” – nowe zasady ustalania podstawy wymiaru składek, najważniejsze zmiany dla płatników od 01.01.2019r.

„e-składka” – sposób rozliczania i opłacania składek, zaległości i nadpłaty.

 

 

Elżbieta Żółkiewicz Monika Boike

 

 

3.

13.06.2019r.

Zasady ustalania wysokości kapitału początkowego, ustalanie prawa do rekompensaty oraz ustalanie prawa do emerytury z FUS.

 

Renata Nocuń

Małgorzata Dyńda

     

     

 

Osoby do kontaktu:
Anna Dzięcioł tel. 698037863 Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu,
Marta Trzeciak, Wioletta Urban. tel. 957460278 Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniach na adres e-mail Izby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Inspektorat ZUS, Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu oraz Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają 7 grudnia na ostatnie w tym roku spotkanie informacyjne z ZUS.

Inspektorat ZUS, Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu oraz Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają na kolejne bezpłatne spotkania informacyjne. Spotkania będą dotyczyć konstytucji biznesu, zasiłków i świadczeń emerytalnych. 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300