Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

PLAKAT_1.jpg

Już w najbliższą niedziele reprezentanci Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu razem z Hotelem & SPA "Trzy Wyspy" Świnoujście West Baltic Resort Wellness & Spa Uzdrowisko Świnoujście oraz Informacja Turystyczna Świnoujście wyjeżdża do Austrii promować Region Zachodniopomorski i Leć do słonecznego Świnoujścia - Lotnisko Heringsdorf. Misja ma na celu rozpowszechnianie informacji o lotnisku i przyciągniecie do nas potencjalnego turysty, któremu umożliwimy rozkochanie w sobie naszego pięknego miasta Świnoujście. Przeprowadzimy dwa spotkania. Pierwsze w Wiedniu, drugie natomiast w Linz, gdzie odbędą się prezentacje na temat miasta oraz poszczególnych podmiotów biorących udział w projekcie. Relacja z wyjazdu będzie udostępniana na bieżąco.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Świnoujścia, którzy przez wiele lat zmagają się z problemem jakim jest przeprawa promowa. Kolejki są uciążliwe, szczególnie w sezonie letnim, kiedy to przeprawa zostaje oblegana dodatkowo przez turystów pragnących odwiedzić wyspę. Po wielu latach mogą odetchnąć z ulgą, że ten koszmar niedługo się skończy. 

W środę 31 stycznia br. odbyło się cykliczne coroczne spotkanie z Prezydentem Świnoujścia. Dla przedsiębiorców naszego miasta jest to ciekawe i interesujące spotkanie, ponieważ dotyczy ono budżetu miasta oraz planów inwestycyjnych na kolejne lata.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300