Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Już 2 czerwca br. o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Lean Management. 

Działając w porozumieniu z Wydawnictwem Business Dialog i Klubem Dyrektorów Finansowych "Dialog". 

Już 7 stycznia 2020 roku o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się spotkanie Klubu Lean Management.

Już 3 grudnia br. o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się grudniowe spotkanie Klubu Lean Management. Tematem wiodącym spotkania będzie Metoda 5S. 

Informujemy, że już 1 października br. w godzinach 17:30-19:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się październikowe spotkanie Klubu Lean Management. 

Powakacyjne spotkanie w Klubie Lean Management, to standardy budowania zespołu i raportowania pracy przy minimarketach.

Zapraszamy na powakacyjne spotkanie w Klubie Lean Management.

Lipcowe spotkanie w Klubie poświęciliśmy narzędziom analizy przyczyn powstawania problemów (5 Why)  i wspomagającym je narzędziom projektowania ich rozwiązywania (raport A3).

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie w Klubie Lean Management. Co weryfikuje prace liderów? Czy tylko wynik finansowy firmy? Może coś jeszcze? I jak to mierzyć?

Na ostatnim spotkaniu pan Krzysztof Kowalski przedstawił case study z 8 letniego procesu zmiany kultury i rozwiązywania problemów przy pomocy narzędzi Leanowych i Six Sigmowych.
Ogrom wiedzy, możliwość networkingu biznesowego i czasu na refleksję - co możemy robić w naszych firmach jeszcze lepiej. Bardzo dziękujemy naszemu gościowi i wszystkim przybyłym na spotkanie.

Już teraz zapraszamy Was na kolejne spotkania Klubu jak i na II Konferencję Leanową prowadzoną przez WSB w Szczecinie, która odbędzie się na początku czerwca.  Więcej informacji wkrótce.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300