Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

10 grudnia 2019 r. w kawiarnio – księgarni „Między Wierszami” odbyło się posiedzenie Zarządu Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego. Było to ostatnie w tym roku spotkanie Członków Zarządu.

Szanowni Państwo, 

Weber Saint-Gobain we współpracy z Zachodniopomorskim Klastrem Budowlanym  zapraszają na wystąpienie eksperta mgr. inż. Andrzeja Banasia w tematyce "Izolacje i naprawy dachów. Zewnętrzne zabezpieczenia wodoszczelne". 

Szkolenie odbędzie się 6.12.2019r. o godzinie 14:00 w siedzibie Północnej Izby Gospdoarczej. 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wczoraj w siedzibie Północnej izby Gospodarczej (18/11) odbyło się posiedzenie Zarządu Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego działającego przy Izbie.  Podczas spotkania podsumowano działania Klastra w ostatnich dwóch latach i przeprowadzono nowe wybory Zarządu i Przewodniczącego na kadencję w latach 2020 – 2022.

W skład Zarządu wchodzą:

Maciej Pirczewski, firma CALBUD – Przewodniczący

Bożena Licht, Kancelaria Radców Prawnych Licht & Przeworska  - Wiceprzewodnicząca

Krystyna Araszkiewicz – Wiceprzewodnicząca

Krzysztof Przybyszewski, firma KAMAX – Wiceprzewodniczący

Bartłomiej Szejba, firma PM SERVICES POLAND

Andrzej Kozakowski, firma VELDACH

Henryk Zagdański, firma HENKON

Katarzyna Kazojć – Członek Honorowy

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w działaniach Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Paulina Wojtyczka
+48 91 486 07 65
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkowie Klastra Budowlanego odwiedzili plac budowy jednej z najbardziej spektakularnej inwestycji w Szczecinie. Budowa Posejdona trwa, a już teraz zadanie uznawane jest za wzorcowe jeżeli chodzi o gospodarowanie energią.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300