baner20lecie25102017

 

Klaster Zarządzania Procesowego i działający przy nim Klub Lean Management mają za sobą kolejne spotkanie.  Bardzo dobrze przygotowane, i doskonale przyjęte przez uczestników, wystąpienie dr. Anny Wolnowskiej na temat FMEA i wyzwaniach z jakimi firmy walczą na co dzień oraz dyskusja po tym wystąpieniu cieszą organizatorów, czego nie ukrywamy.

Klaster Zarządzania Procesowego zaprasza 7 listopada br. (wtorek) o godzinie 17:30 na spotkanie miłośników doskonalenia procesów biznesowych i koncepcji Lean Management. W zeszłym miesiącu mówiliśmy o CAPA (Corrective and preventive action) w odniesieniu do normy ISO i Lean'u. Tym razem Pani Doktor Anna Wolnowska przedstawi narzędzie FMEA (analiza rodzajów i skutków możliwych błędów).

Inicjatorami klastra są: Jerzy Fiuk, Beata Pluta oraz Jakub Jasicki – w krótkiej rozmowie z naszym portalem przedstawiają założenia Klastra Praktyki Zarządzania Procesowego. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się we wtorek, 24 października o godzinie 13.00. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców.

24 października br. (wtorek) o godz. 13.00 zapraszamy przedstawicieli kierownictwa firm, członków Izby, na pierwsze spotkanie inaugurujące aktywność Klastra Praktyka Zarządzania Procesowego. Gospodarzami spotkania będą: pani Beata Pluta i pan Jerzy Fiuk. Prowadzący, w naszej Izbie, Klub Lean Management, wystąpili z inicjatywą aktywowania Klastra Praktyki Zarządzania Procesowego, a  Rada Izby, jednomyślnie zaaprobowała tę inicjatywę. Założony w maju 2016 roku Klub, regularnie, na comiesięcznych spotkaniach, gromadzi miłośników szczupłego zarządzania.