fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Lipcowe spotkanie w Klubie poświęciliśmy narzędziom analizy przyczyn powstawania problemów (5 Why)  i wspomagającym je narzędziom projektowania ich rozwiązywania (raport A3).

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie w Klubie Lean Management. Co weryfikuje prace liderów? Czy tylko wynik finansowy firmy? Może coś jeszcze? I jak to mierzyć?

Na ostatnim spotkaniu pan Krzysztof Kowalski przedstawił case study z 8 letniego procesu zmiany kultury i rozwiązywania problemów przy pomocy narzędzi Leanowych i Six Sigmowych.
Ogrom wiedzy, możliwość networkingu biznesowego i czasu na refleksję - co możemy robić w naszych firmach jeszcze lepiej. Bardzo dziękujemy naszemu gościowi i wszystkim przybyłym na spotkanie.

Już teraz zapraszamy Was na kolejne spotkania Klubu jak i na II Konferencję Leanową prowadzoną przez WSB w Szczecinie, która odbędzie się na początku czerwca.  Więcej informacji wkrótce.

W Klubie Lean Management, mieliśmy warsztaty poświęcone pracy standaryzowanej lidera; o metodach i sposobach hierarchizowania zadań; organizacji i wizualizacji pracy kierowników liderów. Lider nie tylko rozlicza; wspiera i motywuje. Lider też świeci przykładem standaryzując i wizualizując własne działania. Załączamy jedno ze zdjęć warsztatowych i zapraszamy na kolejne spotkanie 7 maja o godz. 17,30 w Północnej Izbie Gospodarczej. Od godz. 16, tradycyjnie, zapraszam na bezpłatne konsultacje z zakresu zarządzania procesowego w tym z technik; narzędzi i pacy w koncepcji Lean Management.

Już 28 lutego br. o godzinie 10:00 w Starej Rzeźni odbędzie się spotkanie Klastra Zarządzania Procesowego. Podczas nadchodzącego spotkania omówione zostanie zapobieganie błędom i stratom wynikającym z niewłaściwej odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Optymalizacja i automatyzacja planowania popytu. 

2019 02 18 090729

 

Za nami pierwsze w tym roku klubowe spotkanie poświęcone Lean Management.

Kolejne spotkanie Klubu Lean Management już 5 lutego!

W grudniu odbyło się już drugie, organizowane wspólnie, organizowane przez Klaster Zarządzania Procesowego i  Klub Dyrektorów Finansowych Dialog, spotkanie w ramach programu Digital Finance Excellence. To wszystko zawdzięczamy pani Iwonie Bartczak i Bartoszowi Radziszewskiemu z KDF Dialog.

Klaster Zarządzania Procesowego zaprasza członków Izby na drugie w tym roku spotkanie organizowane wspólnie z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Już 4 grudnia w godzinach 17:00-19:00 w siedzibie Północnej Izbie Gospodarczej odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Lean Management. 

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a