fbpx

businesscontact 3 1100x250

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

3 kwietnia br., jak zwykle, w pierwszy wtorek miesiąca, XXI spotkanie Klubu. Tym razem tematem wiodącym: „Mapowanie procesów biznesowych, do czego może nam się przydać i jak możemy to robić”?

Spotkanie poprowadzą dr. Justyna Lemke z Akademii Morskiej w Szczecinie i praktyk gospodarczy Jerzy Fiuk. Będzie okazja porozmawiać i posłuchać na temat mapowania procesów, poznać case study. Porównać własne doświadczenia z doświadczeniami innych. Zachętą niech będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach z praktycznego wykorzystywania notacji do mapowania procesów: BPMN; ULM czy ARIS, w drugiej połowie kwietnia, które dla uczestników, planujemy zorganizować w Akademii Morskiej. Zapraszamy więc 3 kwietnia (wtorek) do Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie na godz. 17,30. Wstęp wolny. Prosimy o anonsowanie swojej obecności pod tym linkiem: http://www.uczestnicy.pl/event/mapowanie-procesow-biznesowych

Więcej bieżących informacji o działalności Klubu Lean Management na FB https://www.facebook.com/KlubLeanManagement/

Przypominamy też o możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu zarządzania procesowego i Lean management. Jesteśmy dostępni przed głównym spotkaniem Klubo Lean Management w godz. 16.00-17.00.