Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 baner30032017

4 kwietnia br. (wtorek) o godz. 17.30 w Północnej Izbie Gospodarczej, na comiesięcznym spotkaniu w Klubie Lean Management przewodnim tematem będzie SMED - narzędzie szybkich przezbrojeń. Temat poprowadzi nasz kolega, Pan Norbert Janicki.

Tym razem, na comiesięcznym spotkaniu w Klubie Lean Management, przy Północnej Izbie Gospodarczej, mieliśmy bardzo dobrze przygotowane i poprowadzone wystąpienie Jakuba Jasickiego, który wprowadzał nas świat narzędzi Lean, prezentując case study firmy produkcyjnej.

7 marca br., we wtorek, o  godz. 17.30. zapraszamy na marcowe spotkanie w Klubie Lean Management przy Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Tematem spotkania będzie przedstawienie, case study z zakresu wykorzystania wybranych narzędzi Lean Management w praktyce firmy produkcyjnej. 

Lutowe spotkanie klubowe, poświecone wadom Lean Management i skutkom nieprawidłowego wdrożenia okazało się atrakcyjnym tematem dla sporej grupy uczestników.

W najbliższy wtorek, tj. 7 lutego br. o godz. 17,30 kolejne spotkanie wszystkich, których interesuje tematyka Lean Management. Tematem wiodącym będą: "Wady, bariery oraz skutki nieprawidłowego wdrażania Lean Management".

6 grudnia br. o godz. 17.30 zapraszamy  na ostatnie, w tym roku kalendarzowym, spotkanie z tematyką Lean Management. Tym razem tematem wiodącym będzie podejście do kwestii "problemu" i stosowane narzędzia analizy i rozwiązywania problemów. 

8 listopada br. Klub Lean Management zajmował się informacją zarządczą. Klasyczne metody przygotowywania tej informacji, oparte o rachunek kosztów, są dosyć skomplikowane i mogą być obarczone sporym błędem. Co za tym idzie, podejmowane na ich podstawie decyzje, mogą okazać się niewłaściwe. Przyczyną rosnący udział kosztów ogólnych w strukturze kosztów firmy.

Klub Lean Management zaprasza na swoje listopadowe zebranie. Spotykamy się 8 listopada br. (wtorek) o godz. 17.30 w salach Północnej Izby Gospodarczej. Tym razem, tematem przewodnim będzie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie "Jak przekształcać pozytywne zmiany Lean Management (LM) w zyski firmy"?

Kaizen będzie przewodnim tematem październikowego spotkania w Klubie Lean Management. Zapraszamy na nie zarówno tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o kaizen, jak i tych, którzy będą nam chcieli o tym narzędziu poopowiadać. 

19 września br. (poniedziałek) w siedzibie Izby goścmi Klubu Lean Management przy Izbie byli Panowie z oddziału Stowarzyszenia PMI w Szczecinie. Przedstawili bardzo interesująco wprowadzenie do zarządzania projektami. Prawie dwie godziny  rozmowy, świetnie moderowanej przez prowadzącego wykład.