Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

4 kwietnia br. (wtorek) o godz. 17.30 w Północnej Izbie Gospodarczej, na comiesięcznym spotkaniu w Klubie Lean Management przewodnim tematem będzie SMED - narzędzie szybkich przezbrojeń. Temat poprowadzi nasz kolega, Pan Norbert Janicki.

Możemy tu liczyć na ciekawe case stady. Przekonamy się też, że  SMED, może mieć zastosowanie nie tylko w wielkiej, masowej, produkcji, ale z powodzeniem może być wykorzystywane w usługach, albo przez inne procesy w firmie, w tym pozaprodukcyjne np. procesy biurowe. Tytuł wystąpienia: " SMED - czyli jak zamienić godzinę na kilka minut?". 

Oprócz tego, czeka nas omówienie planów pracy Klubu w maju oraz w kolejnych miesiącach, jak też relacja ze szkolenia z zakresu Przerobowego Rachunku Kosztów, będącego interesującą alternatywą względem powszechnie wykorzystywanego, w informacji zarządczej, rachunku kosztów.

Zapraszamy wszystkich, dla których koncepcja Lean Management wydaje się ważna, albo co najmniej warta poznania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy jedynie zapowiedzieć nam swoją obecność pod tym linkiem: http://www.uczestnicy.pl/event/smed---czyli-jak-zamienic-godzine-na-kilka-minut. Na indywidualne rozmowy o praktycznych zastosowaniach  Lean Management w firmie; optymalizacji procesów czy pomiarze ich efektywności, zapraszamy od godz. 16.00, po wcześniejszym umówieniu spotkania pod nr tel. 601 773 172.

Wkrótce

20lecie21082017