baner20lecie22092017

 

 

 

7 marca br., we wtorek, o  godz. 17.30. zapraszamy na marcowe spotkanie w Klubie Lean Management przy Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Tematem spotkania będzie przedstawienie, case study z zakresu wykorzystania wybranych narzędzi Lean Management w praktyce firmy produkcyjnej. 

Wysłuchamy jednego z naszych kolegów,  Jakuba Jasickiego. To będzie bardzo dobra okazja by posłuchać osobistych refleksji uczestnika konkretnych wdrożeń usprawniających procesy. Skorzystajmy z okazji aby poznać jego opinie; zapytać o szczegóły; wymienić uwagi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Mile widziani są wszyscy zainteresowani tematyką Lean.  Bardzo prosimy zapowiedzieć swoją obecność pod tym linkiem  http://www.uczestnicy.pl/event/narzedzia-lean-management-w-praktyce. To znacząco ułatwia to nam organizację spotkań. 

Jakub Jasicki pracował jako uczestnik wdrożeń Lean w obszarach produkcyjnych oraz jako audytor takich wdrożeń.  Obecnie zajmuje się symulacjami w doskonaleniu ruchu transportowego.

Przypominamy też, że od tego roku, przed rozpoczęciem spotkania na forum Klubu, jest możliwość rozmowy lub konsultacji indywidualnej na tematy związane ze stosowaniem Lean zarówno w produkcji jak i w usługach. Nie wszystko o co chcemy zapytać lub o czym chcemy porozmawiać może być poruszane na forum. Proszę jedynie wcześniej zapowiedzieć swoją obecność dzwoniąc pod numer telefonu 601 773 172.