fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Szanowni Państwo,

Jako samorząd gospodarczy planujemy niezwłocznie powołać do działania grupę, panel ekspertów, którzy będą nieodpłatnie odpowiadać na problemy i bolączki przedsiębiorców w tym trudnym dla wszystkich czasie. Zespół będzie zajmował się m.in.  prowadzeniem konsultacji koniecznych do wdrożenia rozwiązań pomocowych dla przedsiębiorców na poziomie rządu i samorządu; współpracą i koordynacją działań z Krajową Izbą Gospodarczą w Warszawie i innymi instytucjami otoczenia biznesu; występowaniem do administracji rządowej i samorządowej z propozycjami konkretnych rozwiązań; zbieraniem, publikacją i dystrybucją najistotniejszych dla przedsiębiorców informacji i zmian ułatwiających funkcjonowanie firmom i ich pracownikom oraz prowadzeniem konkretnych porad prawnych, podatkowych, finansowych, dotacyjnych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do naszej inicjatywy i oddelegowanie eksperta/ekspertów, którzy mogliby służyć pomocą i doradztwem przedsiębiorcom.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PÓŁNOCNA IZBA GOSPODARCZA 5

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335