fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu i Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, we współpracy z projektem Google Internetowe Rewolucje, zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją firmę w Internecie.

Zapraszamy serdecznie w imieniu partnera merytorycznego na warsztat pt:
Jakrozwinąć firmę w Internecie ? 7 sierpnia 2018 roku w Myśliborzu,
CUD przy ul. 1 Maja 19 w godz. 10:00 -12.00

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy. W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

- dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, znajdujących się w okolicy,

- właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów

- zaistnieć na rynkach zagranicznych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP. Warsztaty poprowadzi:

Piotr Szupiński – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Poza

projektem Business development & Product Manager w agencji reklamowej
Solutions4ad, zajmuje się rozwojem e-biznesów oraz wspiera działania sieci
afiliacyjnej należącej do agencji. Pasjonat marketingu online oraz
innowacyjnych technologii.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz telefonu kontaktowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 sierpnia br. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Anną Dzięcioł z Północnej Izby Gospodarczej w Myśliborzu, tel. kom. 698 037 863 lub z panią Martą Trzeciak, Wiolettą Urban z Centrum Usługowo Doradczego Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 746 02 78.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0