banerrejs09072018

 

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Świnoujścia, którzy przez wiele lat zmagają się z problemem jakim jest przeprawa promowa. Kolejki są uciążliwe, szczególnie w sezonie letnim, kiedy to przeprawa zostaje oblegana dodatkowo przez turystów pragnących odwiedzić wyspę. Po wielu latach mogą odetchnąć z ulgą, że ten koszmar niedługo się skończy. 

W środę 31 stycznia br. odbyło się cykliczne coroczne spotkanie z Prezydentem Świnoujścia. Dla przedsiębiorców naszego miasta jest to ciekawe i interesujące spotkanie, ponieważ dotyczy ono budżetu miasta oraz planów inwestycyjnych na kolejne lata.

15 grudnia 2017 roku odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne Północnej Izby Gospodarczej oddział Świnoujście. Na zaproszenie odpowiedziała grupa prawie 40 przedsiębiorców, którzy co roku spotykają się w tym właśnie okresie aby przełamać się opłatkiem i miło spędzić czas.

Dnia 14 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie robocze Zarządów: Północnej Izby Gospodarczej Oddział w Świnoujściu oraz Świnoujskiej Organizacji Turystycznej z pracownikami Centrum Usługowo-Doradczego w Świnoujściu.

paprykarz

DANA 1100x250 v219414