banerpracodawca21042018

Autoryzowany Dealer samochodów marki Toyota i Lexus w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, które odbędzie się  18-go maja br.  o godz. 13.00 w sali konferencyjnej hotelu  „Trzy Wyspy” w Świnoujściu przy  ul. Cieszkowskiego 1.

Celem spotkania jest prezentacja doskonałej oferty dedykowanej wyłącznie dla określonych grup zawodowych z Państwa branży. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo mile zaskoczeni   nową technologią produkcyjną najbardziej innowacyjnych marek motoryzacyjnych na świecie jakimi są Toyota i Lexus.

W swym dążeniu do doskonałości stworzyliśmy najbardziej niezawodne w swoich klasach samochody z napędem hybrydowym, oferujące najlepsze osiągi, najniższe zużycie paliwa  oraz wyjątkowe wyciszenie. Nieosiągalne stało się możliwym.

Chcąc poznać Państwa oczekiwania, spotkanie będzie miało charakter forum dyskusyjnego z prezentacją wybranych modeli Toyoty i Lexusa, jak również z losowaniem atrakcyjnych nagród dla uczestników spotkania ufundowanych przez salony Toyota i Lexus. Prosimy o zabranie ze sobą Państwa wizytówek, które wezmą udział w losowaniu nagród.

ceopunkt30102017

konsultacjelean01022018