fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Północna Izba Gospodarcza w Świnoujściu oraz Kancelaria Finansowa Ewy Karpisz zapraszają na lunch inwestycyjny pod hasłem "Jak bezpiecznie i efektywnie pomnożyć kapitał?", który odbędzie się 27 października br. (piątek) o godzinie 13.00 w karczmie rybnej Rybaczówka.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo jak zostać rentierem oraz jak efektywnie, płynnie i bezpiecznie pomnażać Państwa nadwyżki finansowe.

„Nasi klienci cenią sobie bezpieczeństwo i płynność inwestycji, jednak poszukują wyższych od lokat bankowych stóp zwrotu. My od wielu lat dajemy im takie rozwiązania” - mówi Szymon Szatkowski Saturn TFI

- „Prowadzę własny biznes a teraz chciałbym żeby moje pieniądze bezpiecznie pracowały na mnie. Nie byłem pewny co do tej inwestycji ale sprawdziłem, że jest to najlepszy wybór i polecam go innym” - klient Saturn TFI

Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Szatkowski - Członek Zarządu Saturn TFI, posiadający wieloletnie doświadczenie doradcze z zakresu zarządzania i strategii inwestycyjnych. Udział w lunchu jest bezpłatny. Ze względu na limitowaną liczbę miejsc, osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o potwierdzenie przybycia: Ewa Karpisz tel. 603 170 564 lub Zbigniew Olejnik 601 450 513.