fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Północna Izba Gospodarcza w Świnoujściu zaprasza na Izbową Majówkę 2016. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek, do rozlosowania atrakcyjne nagrody przygotowane przez Hotel „TRZY WYSPY” w postaci voucherów na:

- Aqua Fitness (5 wejść)

- Fangoparafina

- Seans w Grocie Solnej

- Klasyczny masaż Natomiast nowe studio modelowania sylwetki STUDIO FIGURA, zapewnia vouchery gwarantujące znakomite samopoczucie oraz piękny wygląd oferując: Limfodrenaż (30 min), Roll-shaper (60 min), Swan Shaper (30 min).

- sklep z zabawkami DUET zadba o nagrody dla najmłodszych

- o zdrowie i lepszą sylwetkę zadba Work&Fit oferując do wygrania dwa vouchery na trening personalny (2h)

- natomiast SCAN WOLF, Kancelaria Art Of Business, Karczma rybna Rybaczówka oraz Hotel „TRZY WYSPY” zadbają o to by wszyscy Goście popili i pojedli sycie. Jak na Słowian przystało!

Zapraszamy również na stoisko Głównego Sponsora Firma Handlowa BHP KRIS kompleksowo zaopatrującego przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne w wszelkiego rodzaju artykuły BHP, narzędzia, odzież oraz obuwie robocze.

W cenie biletu jednorazowy talon na strawę oraz napitek.

Zaproszenia na Majówkę Izbową będziecie mogli Państwo zakupić w cenie:

- 15zł dla członków Izby ( za jedną osobę),

- 25 zł dla osób będących spoza Izby.

Po bilety na to wydarzenie zapraszamy do siedziby Północnej Izby Gospodarczej (ul. Wyb. Władysława IV – przeprawa promowa I piętro ). Na potwierdzenie uczestnictwa  czekamy do piątku 6 maja 2016 mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie u Julii Kłaput 606 182 462.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0