Północna Izba Gospodarcza w Wałczu serdecznie zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie „Zatrudnianie  cudzoziemców”. Podczas szkolenia, które poprowadzi Pani Monika Olszewska - MRM Consulting, poznacie Państwo przepisy prawa, dotyczące zatrudnienia cudzoziemców oraz dowiecie się m.in.: jakie dokumenty są wymagane od cudzoziemców w trakcie wjazdu i pobytu na terytorium RP, jakie są sankcje, którymi może być objęty cudzoziemiec za pobyt lub podjęcie pracy wbrew obowiązującym przepisom, jakie konsekwencje może ponieść obywatel Polski, który nielegalnie zatrudnia lub umożliwia nielegalny pobyt obcokrajowcowi.

Podczas spotkania prezentowane będą też kryteria, które musi spełnić cudzoziemiec podejmujący pracę na terytorium RP oraz warunki, które powinien spełnić, chcący rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju. Po szkoleniu każda z firm będzie mogła skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji, które pozwolą Państwu dokonać: analizy okoliczności sprawy, analizy dokumentów, wyboru najkorzystniejszego rozwiązania prawnego dostosowanego do indywidualnego przypadku w celu uzyskania najkorzystniejszej formy zezwolenia na pracę i/lub legalizacji pobytu cudzoziemca na terytorium Polski.

Szkolenie odbędzie się dnia 25.05.2017, o godz. 10.00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu przy ul. Dąbrowskiego 2/1. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o  potwierdzenie swojej obecności na szkoleniu pod nr telefonu 534 344 544 (biuro Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu) lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 22.05.2017 r.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a