banerrejs09072018

 

Herbatka Izbowa, spotkanie integracyjno-biznesowe Północnej Izby Gospodarczej, którego celem jest wspieranie i rozwój wzajemnej współpracy przedsiębiorców, dnia 20 września 2017 r. odbyła się w Wałczu po raz siódmy.

Na spotkanie, które odbyło się w Sali konferencyjnej Centralnego  Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, przybyli wałeccy przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej oraz Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych. Gości przywitali  gospodyni spotkania – Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu – Lidia Piestrzeniewicz oraz Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych – Zbigniew Wolny. Wśród zaproszonych gości obecni na spotkaniu byli także Burmistrz Miasta Wałcz – Bogusława Towalewska, Starosta Wałecki - Bogdan Wankiewicz oraz posłowie na Sejm RP – Paweł Suski i Radosław Lubczyk. Po zakończeniu części oficjalnej Herbatki, goście zaproszeni zostali na kolację. Czas spędzony podczas spotkania, umilił uczestnikom występ duetu wokalno – instrumentalnego DiValdi: Aleksandra Szachniuk i Waldemar Zieliński.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznym spotkaniu i zapraszamy do obejrzenia filmu: https://youtu.be/39wKp7BHQEI

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

paprykarz