banerpracodawca21042018

Północna Izba Gospodarcza w Wałczu, w imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucji wspierającej rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw , serdecznie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany podatkowe w 2017 roku”.

Szkolenie odbędzie się w Wałczu dnia 22 marca 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: sala szkoleniowa firmy GASTRONOMIK, (budynek B Starostwa Powiatowego w Wałczu, przy Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 54).

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami w podatku VAT, podatku dochodowym od osób fizycznych i od osób prawnych oraz innymi zmianami, mającymi wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się m.in. ze zmianami w: - Ustawie o podatku VAT m.in.: odwrotne obciążenie w budownictwie, zmiany w rozliczeniu kwartalnym, nowe sankcje - Rozporządzeniu o kasach fiskalnych; - Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych – nowa stawka podatkowa 15% - Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych - Pozostałe istotne zmiany podatkowe

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie prawa podatkowego, dyrektor Centrum Biznesu, trener współpracujący z PFP.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia pod nr telefonu 534 344 544 (biuro Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu).

ceopunkt30102017

konsultacjelean01022018