fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Już po raz 20. dziennik "Puls Biznesu" zachęca dynamiczne małe i średnie firmy do pochwalenia się szybkim rozwojem i nieprzeciętnymi wynikami.

Gazela Biznesu, to pojęcie znane już wielu przedsiębiorcom, zwłaszcza tym, którzy zarządzają małymi lub średnimi, szybko rozwijającymi się firmami. Do jego rozpropagowania przyczynił się „Puls Biznesu”, który już od dwudziestu lat organizuje ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm zatytułowany właśnie Gazele Biznesu. Zgłoszeń można dokonywać na stronie gazele.pl. Tam znajduje się również regulamin tegorocznej edycji rankingu.

Dołącz do najlepszych małych i średnich firm w Polsce
Zgłoś firmę do 20. edycji rankingu Gazele Biznesu

Udział w rankingu najbardziej dynamicznych polskich firm MŚP:

  • nic nie kosztuje
  • buduje korzystny wizerunek firmy jako solidnego partnera biznesowego i pracodawcy
  • pomaga w kontaktach z kontrahentami
  • ułatwia zdobywanie klientów
  • potwierdza doskonałą kondycję Twojej firmy

Na zgłoszenia czekamy do 5 października

Już 10 sierpnia 2019 r. na Wałach Chrobrego (przy Trasie Zamkowej) odbędzie się już czwarta edycja niezwykłego, wodnego widowiska Water Show Szczecin 2019.

Od kilku lat przekonujemy się, że Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych Pyromagic przyciąga do Szczecina nie tylko setki tysięcy widzów, ale także najlepsze wydarzenia towarzyszące, jedną z nich jest właśnie Water Show Szczecin. Pierwsza edycja Water Show Szczecin odbyła się w trakcie Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic 2016. Sensację wzbudzały skoki z 12 metrowa konstrukcji - wieży ustawionej na moście Trasy Zamkowej z której odbywały się akrobatyczne skoki do wody z wysokości 27 metrów! Zapierające dech w piersiach skoki w wykonaniu światowej elity skoczków zachwyciły mieszkańców i turystów.

Więcej informacji:
www.watershowszczecin.pl

https://pl-pl.facebook.com/Watershowszczecin/

Water Show Szczecin 2019

Szanowni Państwo,

wakacje rozpoczęły się na dobre. Przygotowaliśmy na ten czas wyjątkowy projekt dla dzieci wraz ze specjalnym rabatem dla rodziców.

Zapraszamy na półkolonie z Netto Areną! To wyjątkowe miejsce dające mnóstwo możliwości.

Półkolonie z Netto Areną to oferta aktywnego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie zaangażowaną pracę doświadczonych organizatorów i wychowawców, starannie dobrane posiłki, dopracowany program zajęć, w którym nie zabraknie rozrywki i elementów edukacyjnych. Dla naszych młodych podopiecznych zawsze mamy przygotowaną potężną porcję atrakcji. To gwarantuje dzieciom niezapomniane przeżycia.

Półkolonie z Netto Areną zostały przygotowane dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat.

Turnusy trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30 aż przez 10 tygodni wakacji.

Przewidujemy rabaty dla rodzeństwa i rodziców zapisujących dzieci na więcej niż jeden turnus oraz dla dzieci, które uczestniczyły w naszych półkoloniach w poprzednich latach.

Dla Partnerów Netto Areny oraz członków Północnej Izby Gospodarczej przygotowaliśmy również rabat w wysokości 50 zł. Na hasło Północna Izba Gospodarcza cena uczestnictwa dziecka w jednym turnusie wynosi 390 zł.

Od roku 2016 w naszych półkoloniach wzięło udział łącznie już ponad 1300 dzieci.

Zapraszamy!

Informacje i zapisy:
tel. 609 485 798
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/program
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/warunki-uczestnictwa-w-polkoloniach-sportowych

nettoarena

TESLA 3 – model, który jak szalony sprzedaje się na świecie i w Europie, jest liderem a jest niedostępny w Polsce. No prawie, bo jesteśmy my!

10 lipca w salonie AUTONOVUM ul. Białowieska 2 w godzinach od 13:00 do 17:00. Startujemy z TOUR de 3.

Północna Izba Gospodarcza jest partnerem wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/442928683121097/

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a