baner20lecie18092017

 

Zarząd Powiatu  Nowotomyskiego oferuje do sprzedaży działki na terenie Starego Tomyśla o łącznej powierzchni 13, 2864 ha. Na części działek o powierzchni 5,8103 ha zlokalizowany jest park dworski wpisany do rejestru zabytków, na terenie którego znajduje się klasycystyczny pałac z roku 1916 (pałac nie został wpisany do rejestru zabytków) oraz zabudowania gospodarcze z lat 70-tych. Dla pozostałych gruntów o powierzchni 7, 4761 ha obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przeznaczający je pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z publicznymi drogami dojazdowymi. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp z drogi powiatowej. 

Zarząd Powiatu  Nowotomyskiego oferuje do sprzedaży działki na terenie Starego Tomyśla o łącznej powierzchni 2,0241 ha, które zabudowane są między innymi: zabytkowym dworem barokowym z 2 połowy XVIII wieku - wpisanym do rejestru zabytków, budynkiem harcówką z początku XX wieku  oraz budynkami gospodarczymi z lat 70-tych.

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego otrzymało od Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie informację o szwajcarskiej firmie, która jest zainteresowana podjęciem współpracy z polską firmą z branży budowlanej, specjalizującej się w stolarce okiennej, kładzeniem podłóg, montażu kuchni, armaturze sanitarnej, instalacjach elektrycznych, izolacjach, kładzeniu płytek, itp.  

Nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami w zakresie energii elektrycznej i gazowej. Biorąc pod uwagę dynamiczne zmiany cen na polskim rynku energii i gazu zaprezentuję Państwu klucz do wymiernych oszczędności i bezpieczeństwa energetycznego  Państwa firmy. Zajmujemy się opieką nad całym kontem energetycznym w firmie.