baner20lecie25102017

 

Północna Izba Gospodarcza zwraca się z prośba do firm transportowych o przygotowanie oferty na wynajem busa, autokaru w dniu 1 grudnia 2017 r. W tym dniu grupa przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej uda się na wyjazd biznesowy na Tropical Islands w Niemczech.

Jedna z firm zrzeszonych w Izbie dysponuję ciekawą nieruchomością na sprzedaż. Zachęcamy do zapoznania się z halą, szwalnią usytuowaną w centrum Gryfina.

Firma zrzeszona w Izbie posiada wolną nieruchomość do wynajęcia. Do wynajęcia są dwie kondygnacje (II i III piętro) w budynku biurowym w ścisłym centrum Szczecina. Piętro II to 10 pomieszczeń o powierzchni  12 - 40 m2, całkowita powierzchnia II pietra wynosi 377 m2. Na piętrze III jest 11 pomieszczeń o powierzchni  11 - 32 m2 i całkowitej pow. 399 m2. Wymienione kondygnacje przez ostanie 20 lat zajmowała Agencja Rozwoju Rolnictwa. Parter i I piętro budynku zajmują inne mniejsze podmioty.

Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie poszukuje firm z sektora MŚP, którym mogą zaproponować pomoc w pozyskaniu atrakcyjnego finansowania z poziomu Komisji Europejskiej na dalszy rozwój technologii/ produktu/ usługi oraz ekspansję międzynarodową.