Szanowni Państwo,

Informujemy, że do dnia 15 marca 2021 roku trwa rekrutacja na XXXI edycję Podyplomowych Studiów MBA Uniwersytetu Szczecińskiego!

Serdecznie zapraszamy!

Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców mających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Kadra wykładowców reprezentuje m.in. Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Łódzki, Szkołę Główną Handlową i Manchester Metropolitan University. Regularnie zapraszani są goście z praktyki gospodarczej oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Dyplom ukończenia studiów MBA stanowi wizytówkę nowoczesnego menadżera i otwiera drzwi do najwyższych stanowisk menadżerskich na całym świecie. Co więcej, według ustawy obowiązującej od 1 stycznia 2017 r. każdy absolwent studiów MBA może być członkiem w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego tytułu!

Więcej informacji na stronie: mba.usz.edu.pl

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do 31. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Wnioski konkursowe o przyznanie znaku „Teraz Polska” można składać do 29 stycznia 2021 roku.

Tegoroczna edycja Konkursu zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach: dla produktów, usług oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Głównym kryterium stosowanym przez ekspertów przy ocenie zgłoszeń jest jakość produktu (usługi). Dzięki temu szansę na wygraną w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich firm, niezależnie od wielkości i skali działania.

Laureaci Konkursu otrzymają prawo do umieszczania na produktach i usługach Godła „Teraz Polska” – znaku, który jest postrzegany jako symbol najwyższej jakości. Będą mogli również wykorzystywać znak „Teraz Polska” w kampaniach reklamowych oraz działaniach promocyjnych firmy a także brać udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez Fundację.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, ponad 70% respondentów uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne, wyjątkowe oraz mają atut krajowego pochodzenia.

Równie pozytywne opinie prezentują przedstawiciele firm, dotychczas nagrodzonych Godłem „Teraz Polska”. Według Laureatów Godło „Teraz Polska” to przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki Firmy, a także instrument zwiększający zaufanie do firmy.

Uroczyste zakończenie Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się w czerwcu 2021 roku. Podczas uroczystości w Warszawie, przedstawiciele nagrodzonych firm odbiorą statuetki „Teraz Polska”.

Aby zgłosić się do Konkursu „Teraz Polska” należy:

  • przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę rejestracyjną (do pobrania tutaj),
  • następnie do dnia 29 stycznia 2021 roku przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę weryfikacyjną,
  • wnieść opłaty konkursowe (rejestracyjną i weryfikacyjną).

Członkowie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie otrzymują rabat 500 zł od opłaty weryfikacyjnej. W celu otrzymania rabatu należy w ankiecie rejestracyjnej - w polu źródło informacji o konkursie - wpisać pełną nazwę naszej Izby.

Po przesłaniu do Fundacji wypełnionej ankiety rejestracyjnej, każda z firm otrzyma ankietę weryfikacyjną. Informacje w niej zawarte będą stanowiły podstawę do dokonania oceny przez Komisję Ekspertów.

Wypełnioną ankietę weryfikacyjną należy odesłać do Fundacji do dnia 29 stycznia 2021 roku. Przyjęcie wniosku weryfikacyjnego związane jest z dokonaniem przez firmę opłaty weryfikacyjnej. Jej wysokość jest uzależniona: dla firm produkcyjnych - od ilości osób zatrudnionych, dla firm usługowych - od przychodu netto firmy w roku 2019.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu „Teraz Polska” oraz regulamin znajdują się na stronie https://terazpolska.pl/konkurs

W przypadku dodatkowych pytań związanych z Konkursem „Teraz Polska” prosimy o kontakt z Biurem Konkursu „Teraz Polska”, tel. 22 826-01-91; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 W niezwykle trudnych czasach dla każdego przedsiębiorcy, kiedy nasze osobiste kontakty są dalece ograniczone, nawiązywanie kontaktów biznesowych także jest ograniczone.

Pragniemy Państwa wesprzeć, pomóc w krytycznym momencie.

Dlatego też postanowiliśmy w ramach Izbowej akcji

#wspierajmysię

stworzyć

Izbowy Katalog Wsparcia.

 

Katalog ma być czymś w rodzaju „giełdy wymiany usług”. Dzięki temu będą mogli Państwo łatwiej znaleźć, ale także zostać znalezionym przez inne firmy, innych przedsiębiorców.

 

Jak przygotować informacje do Katalogu? 

Poniżej zamieszczamy 3 szablony, z czego należy wybrać jeden, najbardziej Państwu odpowiadający i przesłać nam niezbędne informacje, które chcieliby  Państwo zaprezentować. 
Na mając na uwadzę poniższe wytyczne prosimy o przygotowanie tekstów. Prosimy przesłać je mailowo lub jako załącznik w pliku tekstowym. Grafiki prosimy przesyłać w rozszerzeniach JPG
lub PNG.

My zajmiemy się złożeniem tekstu oraz grafik w szablony.

 

Na jaki adres przesłać informacje?

Informacje do katalogu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Gdzie znajdują się szablony?

 Szablony dostępne do pobrania TUTAJ lub poniżej.

 

Gdzie i w jakiej formie zostanie wydany katalog?

Katalog zostanie wydany w formie elektronicznej, będziemy go przesyłać do członków naszego stowarzyszenia, będzie on dostępny na naszej stronie internetowej oraz naszym Facebook'u. 

 

Czy jako członek Północnej Izby Gospodarczej muszę dodatkowo płacić za reklamę w katalogu?

Nie, katalog jest bezpłatny dla firm członkowskich w Izbie. 

 

Slajd9

Slajd10

Slajd11

ZARZĄDZANIE w MŚP (przejrzystość, spójność)
Skuteczne prowadzenie współczesnej firmy.


Dla kogo:
Zapraszamy osoby kreatywne pracujące w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach.
Wszystkich, którzy aspirują do awansu zawodowego.
Managerów prowadzących wielozadaniowe zespoły. Osoby,
które kierują zespołami w systemie rozproszonym.
Wszystkich, którzy chcą poprawić system komunikacji w firmie.


Cel:
Wzmocnienie praktycznych kompetencji zarządczych i organizacyjnych w MŚP - poszerzenie wiedzy
i zdobycie umiejętności.
Doskonalenie sztuki efektywnego prowadzenia zespołu.
Usprawnienie skutecznego komunikowania oraz swobodnego posługiwania się narzędziami
nowych mediów w realizacji celów firmy.
Przygotowanie do skutecznego budowania ścieżki rozwoju zawodowego,


Dlaczego my:
Jesteśmy praktykami biznesu i potrafimy się tą wiedzą dzielić. Pracujemy w najwyższych standardach S.S.W. Collegium Balticum. Kładziemy nacisk na umiejętności, pracując na prawdziwych przykładach rynkowych. Jesteśmy elastyczni w formie i treści. Uczymy jak realnie wychodzić z problemów pojawiających się w małych i dużych przedsiębiorstwach. W nauczaniu uwzględniamy wszystkie nowoczesne narzędzia dostępne na rynku. Posiadamy nowoczesny system sumowania i dokumentowania zdobytej wiedzy.

Rezultaty po zakończeniu studiów (2 semestry):
Większa świadomość swoich celów i potrzeb w zarządzaniu firmą. Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru zarządzania finansami. Polepszenie relacji z ludźmi. Wzmocnienie umiejętności przywódczych w prowadzeniu zespołów. Zdobycie wiedzy prawnej na podstawie przykładów w stosowaniu rozwiązań niezbędnych w firmie. Zdobycie umiejętności swobodnego posługiwania się narzędziami social mediów do prowadzenia firmy. Wzrost decyzyjności w zarządzaniu i w pracy członków zespołów. Pobudzenie potrzeby samodoskonalenia. Wzrost motywacji i chęci podejmowania nowych wyzwań. Pro aktywność i skuteczność wykonywania zadań w zespołach. Świadome wykorzystywanie wrodzonych predyspozycji i talentów. Zwiększenie zaradności, pewności siebie i elastyczności.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW Marzec 2021 1140x320