Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

W tym miesiącu obchodzony jest  Dzień Walki z Chrapaniem i Światowy Dzień Snu. Z tej okazji organizujemy dzień otwarty w Oilmedica dla osób z problemem chrapania i bezdechu sennego.

Już 18 i 19 marca  zapraszamy na bezpłatne konsultacje u specjalisty otolaryngologa doktora Aleksandra Żmudzińskiego, eksperta w diagnostyce i leczeniu chrapania.

Badanie laryngologiczne może wykryć przyczyny chrapania takie jak: skrzywienie przegrody nosa, przewlekły nieżyt nosa, przewlekłe zapalenie zatok, polipy nosa lub przerost migdałków, przerost języczka. Ustąpienie problemu jest szansą na lepszy sen i poprawę stanu zdrowia.

Dodatkowo przez cały marzec oferujemy zniżki na  wypożyczenie sprzętu do diagnostyki chrapania i bezdechu sennego oraz zniżki na zabiegi.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie www.olimedica.pl

Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” zaprasza na szkolenie „KIEROWNIK/PRACOWNIK KANCELARII TAJNEJ”,

które odbędzie się

w dniu: 11.01.2022

w formie: zdalnej

 

Celem szkolenia jest przygotowanie osób nie posiadających doświadczenia, a zamierzających podjąć zatrudnienie jako kierownicy lub pracownicy kancelarii tajnych bądź innych komórek wewnętrznych jednostki organizacyjnej odpowiedzialnych za ewidencję, przechowywanie i udostępnianie informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone” lub „poufne”. Szkolenie dedykowane jest również dla obecnych pracowników kancelarii tajnych i niejawnych pragnących usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę z omawianych zagadnień.

Koszt szkolenia wynosi 600 zł. Każda osoba, która z tym zaproszeniem zgłosi się na szkolenie do dnia 30.12.2021 otrzyma rabat w wysokości 40%. Dla grup zorganizowanych koszt szkolenia ustalany będzie indywidualnie.

Szczegółowy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.romaniszyn.com.pl oraz pod numerem telefonu 67 212-33-75 i adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSOBA PROWADZĄCA

Zbigniew Wlazło – ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z zakresu bezpieczeństwa informacji w administracji i biznesie, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne” w zakresie problematyki przestępczości zorganizowanej i terroryzmu, a także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Pile – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W latach 2005-2006 zajmował się zwalczaniem przestępstw prania pieniędzy dokonywanych przez zorganizowane grupy przestępcze. Przez 7 lat pełnił funkcję pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych oraz administratora bezpieczeństwa informacji w Szkole Policji w Pile. Kierował pionem ochrony, w tym podległą mu bezpośrednio kancelarią tajną. Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w kierowaniu archiwami (w latach 2017-2020 naczelnik Głównego Archiwum Policji KGP w Warszawie). Członek warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Archiwistów Polskich. Prelegent i uczestnik licznych konferencji, seminariów oraz zjazdów poświęconych polskiej archiwistyce. Autor publikacji poświęconych bezpieczeństwu informacji niejawnych, ochronie danych osobowych (m.in. Kwartalnik Prawno-Kryminalistyczny) i funkcjonowaniu archiwów wyodrębnionych (m.in. Archiwa bez granic).

Dla członków Izby Gospodarczej przewidziana jest dodatkowa zniżka w wysokości 10%.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ PEŁNĄ OFERTĄ!

https://romaniszyn.com.pl

 

Jesteśmy agencją eventową działająca na rynku od ponad 10 lat. Wyróżniamy się wszechstronnością, niezależnością oraz kreatywnym podejściem do każdego przedsięwzięcia. W działalności firmy wyodrębniliśmy trzy główne działy:

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotował dla Państwa ofertę pożyczki płynnościowej, która jest instrumentem finansowym wchodzącym w skład Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300