Nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami w zakresie energii elektrycznej i gazowej. Biorąc pod uwagę dynamiczne zmiany cen na polskim rynku energii i gazu zaprezentuję Państwu klucz do wymiernych oszczędności i bezpieczeństwa energetycznego  Państwa firmy. Zajmujemy się opieką nad całym kontem energetycznym w firmie.

Masz dość bezosobowego traktowania i nadmiernej biurokracji ? PRZENIEŚ SWOJĄ FIRMĘ DO BUSINESS CLASS. Business Class to oferta dopasowana do Twoich potrzeb. Bez względu na to, jaką firmę prowadzisz, w ramach naszego pakietu premium zaproponujemy Ci ekonomiczne rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie.

W ramach współpracy otrzymujesz :

-Energia w najdłuższej gwarantowanej cenie ( oszczędzasz nawet do 30% )

-Audyt efektywności energetycznej – analiza parametrów dystrybucyjnych ( oszczędzasz od 10- 20% a nasz rekord to 70%)

-PRĄD DLA DOMU Dostajesz wysoki rabat na energię elektryczną – nawet 15%

- i gwarancję zawsze niższej ceny niż u Twojego dotychczasowego sprzedawcy energii.

-GAZ DLA DOMU Dostajesz wysoki rabat na energię elektryczną – nawet 15%

- i gwarancję zawsze niższej ceny niż u Twojego dotychczasowego sprzedawcy energii.

-PALIWO GAZOWE Z GWARANCJĄ CENY ( oszczędzasz nawet 20%  przez 48-mcy )

-AUDYT EFEKTYWNOŚCI GAZOWEJ

-Analiza parametrów dystrybucyjnych ( oszczędzasz od 10-15% )

-GAZPRĄD Bonus pieniężny dla klientów, którzy podpisali umowę sprzedaży gazu i energii .

-OBSŁUGA W STANDARDZIE VIP Dedykowany Opiekun klienta (bezpłatnie) – specjalista, przypisany na stałe do klienta w sekcji VIP.

-FAKTURA PAPIEROWA

-E-FAKTURA

-AUDYT OPŁACALNOŚCI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

-Rozliczenia za rzeczywiste zużycie prądu i gazu GWARANCJA STAŁYCH CEN

Energia to ekonomia. Wiemy , że kiedy myślisz o strategii swojej firmy, nie patrzysz na krótkoterminowe korzyści i szybkie promocje, dlatego oferujemy Ci gwarancję zamrożenia ceny prądu i gazu aż na 48 miesięcy. A wszystko to z Firmą, która jest liderem energetycznym na światowym rynku energii. Produkującą ponad 77 TWh energii elektrycznej. Będącej  właścicielem elektrowni jądrowej w Finlandii oraz współwłaścicielem trzech innych a także elektrociepłowni i elektrowni wodnych. Dzięki temu 97% produkowanej energii jest wolne od CO2. Sprzedaje energię elektryczną do 1,3 miliona klientów. W Polsce jest obecna od 2003 roku i posiada zmodernizowane elektrociepłownie w Częstochowie , Zabrzu , Bytomiu , Płocku i Wrocławiu. Ponad 800 000 osób ma ciepło. Wybudowała 800km sieci ciepłowniczej oraz 500km sieci gazowej.

Naszymi klientami są między i innymi : AMICA, KAUFLAND, NESTLE, TUREK, PERŁA, KRUGER, MONDELEZ, KRAPEX , miasto POZNAŃ, miasto i gmina SŁAWA, Browar WITNICA, FAURECIA  i inni. Doradca Fortum: "PARTNER" Piotr Lipko telefon: 603178474 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DANA2 1100x25019415