fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Finanse dla niefinansistów, Aktywne pozyskiwanie klientów, Skuteczne zarządzania projektem, Agile Leadership - to najnowsze propozycje szkoleniowe Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów.

Szkolenie: FINANSE DLA NIEFINANSISTÓW
Spotkałeś się z pojęciami: rentowność, płynność lub skrótami EBIT, ROCE? Zastanawiasz się co one dokładnie oznaczają i jak prawidłowo czytać te parametry? Ten program jest dla Ciebie! 19-21 marca 2018

Dowiesz się jak czytać dane i parametry finansowe oraz przekonasz się, że to Ty, niefinansista, masz o wiele większy wpływ na kształtowanie wyników i istotnych parametrów finansowych firmy niż do tej pory sądziłeś. Poznasz powiązania finansowe występujące w firmie. Będziesz potrafił prawidłowo interpretować kluczowe dane i wskaźniki finansowe zawarte w dokumentach i zestawieniach finansowych. Poznasz metody analizy bieżącej sytuacji finansowej Twojej firmy, ale również Twoich partnerów handlowych w celu np. weryfikowania ich wiarygodności płatniczej. Na podstawie konkretnych przykładów przećwiczymy zachowanie się, siłę oddziaływania i wzajemne powiązania pomiędzy rożnymi parametrami finansowymi opisującymi stan i efektywność działania firmy. Wiedza i umiejętności w tym zakresie pomogą Ci poznać i zrozumieć Twoją rolę w kształtowaniu wyników firmy.

Lucjan Śledź jest Dyrektorem ds. Rozwoju w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, wykładowcą na Profesjonalnym Studium Finansów, Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami dla Menedżerów oraz programie Executive MBA GFKM.

Unikalny styl prezentacji oraz praktyczne podejście do pracy z uczestnikami szkoleń stawiają go w pozycji jednego z czołowych konsultantów finansowych GFKM. Do jego kluczowych kompetencji należy zarządzanie finansami, zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, tworzenie i analizowania biznes planów. Zajmuje się planowaniem inwestycyjnym oraz analizuje efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych. Jest członkiem i przewodniczącym rad nadzorczych w spółkach akcyjnych notowanych na giełdzie. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie internetowej GFKM lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie: AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW
Jak wyjść zwycięsko z gry o klienta? Umiejętności, narzędzia i techniki handlowe niezbędne w działaniach prospectingowych przedstawimy na szkoleniu w dniach 23-24 kwietnia 2018 r.

Dzisiejszy rynek to nieustanna gra o klienta. Od naszej sprawności i nieustępliwości zależy w dużej mierze sukces biznesowy. Klienci niestety w przytłaczającej większości nie przychodzą sami, musimy ich zdobyć poprzez prospecting. W takiej sytuacji kluczowa jest umiejętność radzenia sobie z barierami takimi jak sekretariaty, asystenci i niechęć do zmian. Dołączmy do tego odwagę i umiejętność wyróżnienia się z „tłumu” i już jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. O tym mówimy i te elementy ćwiczymy na warsztatach „Aktywne Pozyskiwanie Klientów”.

W programie między innymi:
- Czynniki sukcesu w pozyskiwaniu nowego klienta
- Techniki dotarcia do „nieuchwytnego” klienta
- Praktyczne techniki wywierania wpływu
- Wyróżnij się, żeby nie zginąć – czyli, jak dać się zapamiętać?
- Narzędzia i umiejętności komunikacyjne w procesie prospectingu
- Elementy asertywności praktycznej
- Bank dobrych praktyk oraz rezerw

Michał Brzeziński jest doświadczonym specjalistą od zagadnień z zakresu umiejętności handlowych jak prospecting, techniki sprzedaży, komunikacja z klientem, obsługa klienta, negocjacje, prowadzenie prezentacji. Realizował projekty szkoleniowe dla największych firm z branży energetycznej, finansowej, ubezpieczeniowej i wielu innych. Prowadzi także treningi dla trenerów i coachów. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie internetowej GFKM lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie: AGILE LEADERSHIP
Współczesny, szybko zmieniający się świat wymaga nowych, zwinnych liderów i organizacji. Szkolenie Agile Leadership wskaże drogę do zwinności 9-10 kwietnia 2018 r. VUCA – ten akronim opisujący współczesny świat stał się terminem doskonale określającym podstawy nowoczesnego podejścia do zarządzania. Zmienność (Volatility), Niepewność (Uncertainty), Złożoność (Complexity) oraz Niejednoznaczność (Ambiguity) wymuszają zmianę dotychczasowych metod kierowania organizacjami. Agile Leadership to koncepcja zwinnych organizacji i zwinnych liderów, przystosowanych do działania w nowym, zmiennym środowisku. To uczące się organizacje, stwarzające warunki do transferu wiedzy, zwiększonej autonomii działania oraz zaangażowania pracowników. To liderzy pełni energii, gotowości i innowacyjnego podejścia do współpracy z zespołami.

Zwinne organizacje – nowa koncepcja współpracy w organizacji
Nowy lider. Zwinny lider.
Energia organizacji – czyli o warunkach do powstania zwinności
Zespoły zwinne i zasady ich działania
Jak dokonywać zmian w stronę zwinności (model Kottera)
Jak stwarzać środowisko pracy skłaniające do elastyczności, akceptacji zmienności – model 6 źródeł wpływu

Szkolenie poprowadzi jeden z naszych najpopularniejszych wykładowców Executive MBA GFKM Tomasz Owczarek, psycholog od 17 lat specjalizujący się w tematach szeroko związanych z przywództwem. Jako trener, coach i doradca realizował projekty szkoleniowe i doradcze dla wielu firm i organizacji. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie internetowej GFKM lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie: SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

Jak sprawniej zarządzać projektami? Na to pytanie odpowiedzi udzieli Mariusz Kardaś podczas szkolenia w dniach 7-9 maja 2018 r.  Jak sprawniej zarządzać projektami? Wpływ na sukces projektu ma wiele elementów – wsparcie interesariuszy (stakeholders), współpracujący zespół, efektywnie stosowane techniki i narzędzia.

Szkolenie przeznaczone dla osób zaangażowanych w przygotowanie i realizację projektów (koordynatorzy realizacji projektów w firmie, Kierownicy/Liderzy Projektów, członkowie zespołów projektowych) oraz dla osób, które w niedalekiej przyszłości chcą zostać Kierownikiem Projektu.
Na szkoleniu dowiesz się m.in. jak

Skutecznie stosować zarówno tradycyjne jak i nowoczesne techniki i narzędzia zarządzania projektami.
Efektywnie inicjować projekty.
Stworzyć realizowalny plan projektu, którym można zarządzać (kontrolować postęp prac, analizować potencjalne ryzyka w projekcie i wprowadzać zmiany w projekcie).
Kontrolować harmonogram w trakcie realizacji projektu i wprowadzać zmiany.
Zarządzać ryzykiem w projekcie.
Przyspieszać realizację zadań projektowych.
Zamykać projekt w sposób zapewniający, że ważne i użyteczne informacje zostaną wykorzystane do przygotowania i realizacji kolejnych projektów.

Mariusz Kardaś – specjalizuje się w obszarze Zarządzania Projektami. Twórca autorskiego podejścia zarządzania projektami łączącego tradycyjne narzędzia z Metodą Łańcucha Krytycznego oraz metodą Agile. Usprawnia oraz wdraża Systemy Zarządzania Projektami w firmach.

Współpracował z ponad 100-ma firmami w Polsce, m.in. Dr Oetker, Energa Operator, Grupa ERBUD, Grupa Roche, Ikea Industry, Intel Technology Poland, Polkomtel, Kross SA, Lotos Oil, Lufthansa Systems Poland, Polfa Warszawa S.A. , Polpharma, Remontowa Shipbuilding, SPX, SBB Energy, Zakłady Azotowe Puławy. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie internetowej GFKM lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335